$
רכב

מוכנים? המוסטנג החדשה תהפוך לג'יפון חשמלי

פורד תכריז מחר על מה שמסתמן כשינוי הגדול ביותר בהיסטוריה בת ה-55 שנה של רכב ה"מוסטנג" שלה. איך יקבלו המעריצים את המותג החדש?

שירות כלכליסט 22:2816.11.19

חברת פורד תכריז מחר (א') על מה שמסתמן כשינוי הגדול ביותר בהיסטוריה בת ה-55 שנה של רכב ה"מוסטנג" שלה. יצרנית הרכבים תחשוף רכב הנושא את שם המותג "מוסטנג", אבל אינו בעל שתי דלתות.

 

 

 

המותג החדש נקרא "מוסטנג מאכ-אי" (Mustang Mach-E) והוא רכב קרוסאובר SUV חשמלי לגמרי.

 

מוסטנג מאכ-אי (Mustang Mach-E) מוסטנג מאכ-אי (Mustang Mach-E)

 

 

מעריצים של מותגים אחרים בהם פורשה, למבורגיני וג'יפ, סלחו לחברות הייצור על השימוש בשם המותג, זאת כל עוד הרכב החדש שומר על כמה מהמאפיינים של המקור ולא מחליף אותו לגמרי על פס הייצור.

 

כך למשל, מעריצים של רכב הפורשה זעמו על ה-Cayenne SUV כשהושק, אך מאחר והחברה עדיין מייצרת רכבי ספורט כמו ה-911 וה-Cayenne שיכולים להתגאות בשם "הפורשה של רכבי השטח", המותג נשאר חזק. גם ג'יפ הצליחה לייצר רכב קרוסאובר SUV, כל עוד הקרוסאוברים האלו זמינים גם בגרסאות Trail Rated והעובדה שג'יפ עדיין מייצרת את ה-Wrangler המחוספס והאהוב שלה.

 

 

פורד מוסטנג 2019 פורד מוסטנג 2019

 

 

הפרטים על המוסטנג מאכ-אי לוטים בערפל, אבל פורד הסירה את החששות שהתעוררו אחרי בחירת השם על ידי כך שהיא מבטיחה שהרכב מציע ביצועים שלא מביישים את המותג.

 

בנוסף, אין שום סימן לכך שפורד תפסיק לייצר את המוסטנג-קופה שהוא ללא ספק הדגם האייקוני ביותר של יצרנית המכוניות ברחבי העולם. לאחרונה הציגה פורד את ה- Shelby GT500, מוסטנג המצוידת ב-760 כוח סוס - הרכב הכי עוצמתי שהחברה יצרה אי פעם.

 

ברגע שהמוסטנג מאכ-אי תוצג ביום ראשון בערב, לקוחות המעוניינים יוכלו להיכנס לאתר אינטרנט ייעודי ולשים פיקדון הניתן להחזרה של 500 דולר בדרך לרכישה של הרכב.

 

פורד תתחיל לקבל הזמנות לרכב הקרוסאובר SUV החשמלי הראשון שלה בשנה הבאה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x