שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
רכב

סקודה חושפת את אוקטביה החדשה

הדור הרביעי של המכונית צפוי להגיע לישראל בשנה הבאה והיא הרכב השני בחברה שיוצע בגרסת פלאג אין הייבריד; האוקטביה החדשה משתרעת על 4,689 מילימטרים, וכוללת מנועים בנפח 1.0 ו-1.5 ליטרים המפיקים 110 ו-150 כוחות סוס בהתאמה

תומר הדר 17:1212.11.19

לאחר תקופת המתנה ממושכת, סקודה חושפת את הדור הרביעי של האוקטביה שמיועד להגיע לישראל בשנה הבאה.

 

 

 

על פי נתוני סקודה, אוקטביה החדשה משתרעת על 4,689 מילימטרים, 19 מילימטרים יותר מאוקטביה הנוכחית. לפי סקודה, היצע המנועים כולל את יחידות הכוח המוכרות של קונצרן פולסקסווגן - בנפח 1.0 ו-1.5 ליטרים המפיקות 110 ו-150 כוחות סוס בהתאמה, כמו גם מנועי טורבו בנזין וטורבו דיזל בנפח 2.0 ליטרים.

סקודה אוקטביה החדשה 2020 סקודה אוקטביה החדשה 2020

 

חשוב מכך, אוקטביה החדשה תהיה המכונית השנייה בהיצע הדגמים של סקודה שמוצגת בגרסת פלאג אין הייבריד. הסקודה אוקטביה PHEV מצוידת במנוע בנזין בנפח 1.4 ליטרים ובמנוע עזר חשמלי המפיקים ביחד 204 כוחות סוס. האוקטביה PHEV מסוגלת לנסוע לטווח של עד 55 קילומטרים בכוחו של חשמל בלבד.

 

מעבר לכך, אוקטביה החדשה תצויד ב"קוקפיט הוירטואלי" המוכר של סקודה שמאפשר מעבר בין מספר גדול של מצבי תפעול בתוך לוח השעונים הכוללים בין היתר גם מפה אינטראקטיבית.

 

סקודה מדגישה כי אוקטביה החדשה תצויד בכל אמצעי הבטיחות האקטיביים המקובלים, קרי בקרת שיוט דינאמית המסוגלת גם לבלום את הרכב בשעת סכנה- וגם להסיט את ההגה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x