$
משפט

הפרקליטות: כתב אישום בכפוף לשימוע נגד יו"ר קק"ל דני עטר, אשתו ובנו

על פי כתב החשדות, ביצעו בני הזוג עטר ובנם, ללא היתר כדין, עבודות שיפוץ נרחבות בביתם ביישוב גן נר במועצה האזורית גלבוע, בנו בריכת שחייה, כאשר חלקה במקרקעין שיעודו שטח ציבורי וכן פרצו דרך ליד בריכת השחיה, על פי החשד בניגוד לחוק

נמרוד בוסו ועמיר קורץ 16:3525.09.19

פרקליטות המדינה הודיעה היום ליו"ר קק"ל דני עטר, לבת זוגו ולבנו כי לאחר בחינת חומר הראיות בעניינם נמצא כי יש מקום להעמדתם לדין בגין עבירות בנייה, בכפוף לשימוע. כך הודיע היום (ד') משרד המשפטים. ההאשמות כלפי בני המשפחה הן בנייה ללא היתר ושימוש ללא היתר.

 

 

 

דני עטר דני עטר צילום: עומר מסינגר

 

 

ממשרד המשפטים נמסר כי "על פי כתב החשדות, ביצעו בני הזוג עטר ובנם, ללא היתר כדין, עבודות שיפוץ נרחבות בביתם ביישוב גן נר במועצה האזורית גלבוע, בנו בריכת שחייה, כאשר חלקה במקרקעין שיעודו שטח ציבורי וכן פרצו דרך ליד בריכת השחיה, על פי החשד בניגוד לחוק.

 

"בין היתר, פירקו החשודים על פי החשד, ללא היתר, את הגג של בית המגורים וחלק מהקירות, הקימו כאמור בריכת שחייה בסטייה מההיתר, יצקו בטון על הדרך שפרצו סמוך לבריכת השחייה שיעודו שטח ציבורי ובנו מסלעות חדשות. לאחר סיום העבודות, עשו החשודים שימוש במקרקעין, ובכלל זה בבריכת השחייה ובדרך שנפרצה, וזאת ללא היתר כדין".

 

בנוסף, כך על פי כתב החשדות, הגיש המהנדס פורסאן מסאד שתפקידו היה לפקח על עבודות הבניה בבית, בקשה להיתר בנייה לוועדה המקומית, אליה צירף תוכנית אשר לא אושרה על ידי הוועדה ואשר לא נכנסה לתוקף, וזאת במטרה להשיג היתר בנעיה.

 

ממשרד המשפטים נמסר כי "לחשודים ניתנה אפשרות, לפנים משורת הדין, לקיים הליך שימוע בפני מנהלת המחלקה להנחיית התובעים, טרם תתקבל החלטה סופית אם להגיש כתב אישום נגדם".

 

תגובתה של משפחת עטר טרם התקבלה.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x