$
מוסף כלכליסט

מוסף כלכליסט

מה הלאה: החידושים החמים מהרשת

גרסת הלגו של דגם Fat Boy של הארלי דיווידסון, ערכת עזרה ראשונה אלגנטית לטבע, מיטה חכמה בעיצוב אלגנטי וומשאף אידוי קנאביס מצודד

אחי רז 09:5522.08.19

על השטיח: ילד שמנמן

 

דגם Fat Boy של הארלי דיווידסון אמנם צעיר יחסית - עדיין לא מלאו לו 30 - אבל כבר היה לאייקון, ועכשיו הוא גם מקבל גרסת לגו רשמית ומפורטת, שמורכבת מיותר מ־1,000 חלקים. כשמסובבים את הגלגל האחורי, בוכנות המנוע מתעוררות לחיים באופן שיספק מכורים. 100 דולר. 

 

בחיק הטבע: אדום וחיוני

 

היציאה לטבע בעונת הקיץ עלולה להיות מסוכנת, ולכן כדאי להצטייד בערכת עזרה ראשונה אלגנטית, על כל צרה שלא תבוא. זו של VSSL כוללת 45 פריטים ומקופלת בתוך גליל מתכת אדום, שבעצמו משמש פנס ומצפן. 125 דולר. 

  

בדרכים: אופני מטען

 

האופניים החשמליים של Cero הם משב רוח מרענן, עם עיצוב בהשראת אופני Mamachari היפניים ואלה של הדואר המלכותי בבריטניה, סל אחסון רחב בחזית ומקום אחסון נוסף מאחור. באתר אפשר לבנות גם דגם בהתאמה אישית, מ־2,890 דולר. 

 

על השולחן: כבוד לאגסים

 

גם אם הפירות ממהרים להירקב בימים אלה, זו לא סיבה לא לפנק אותם בקערה היפהפייה של מותג העיצוב האמריקאי SIN. היא עשויה חרס ויש לה כמה כיווני אוויר שמבטיחים שהפירות ייראו כמו שצריך. 142 דולר. 

 

במיטה: מחבוא מהעולם

 

כשכל החפצים רוצים להיות חכמים, אפילו המיטה עושה זאת. Hi Bed נהנית מעיצוב אלגנטי והיא משמשת מעין מלון קפסולה, עם טלוויזיה מובנית, תאורה שמותאמת להשכמה ושולחן עבודה קטן. 38 אלף יורו.

 

 

במים: שחייה בתור הזהב

 

אפילו כובעי שחייה, מתברר, לא מפסיקים להתחדש. הכובע האלגנטי הזה מעוצב ומיוצר בבריטניה, עשוי 100% גומי ומגיע בשני צבעים: שחור ולבן. הבונוס לגרסה הלבנה הוא פס תחתון שעוזר להידוק הכובע, וגם מקנה לו מראה רטרו חמוד. כ־40 שקל. 

 

בשאיפה: מנטה או אשכוליות

 

למרות העומס בזירת המוצרים לעישון קנאביס, משאף האידוי של Besito מלוס אנג'לס מצליח לבלוט בקו הסופר־נקי והמצודד שלו. החברה מציעה שלושה סוגי תערובות, בטעמי אשכולית, מנטה ואוכמניות. חפשו אותם בקליפורניה. 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x