$
רכב

סבב תפקידים בקרסו: מנהל פעילות הרכב יעזוב, המנכ"ל יחליפו

יבואנית רנו וניסאן הודיעה שהמנכ"ל איציק וייץ יחליף את אליחי אליגון - שיעזוב את החברה. גם מנהל פעילות הליסינג גיא בלנקשטיין יעזוב

ליאור גוטמן 19:0011.08.19

חברת הרכב קרסו מוטורס, יבואנית רנו וניסאן, מודיעה לפני שעה קלה על סבב תפקידים בחברה. בהודעה שפורסמה לעובדים נמסר שמנהל פעילות הרכב אליחי אליגון יעזוב את תפקידו. עוד נקבע כי גיא בלנקשטיין, שניהל את פעילות הליסינג, יעזוב גם הוא.

 

 

בהודעה שפרסם מנכ"ל הקבוצה יצחק וייץ הוא מספר שאליגון הצטרף לקבוצת קרסו לפני כתשע שנים עם רכישת חברת הליסינג של משקי הקיבוצים שאותה ניהל, ולאחר מיזוגה עם פעילות הליסינג של קרסו הוא מונה למנכ"ל חברת הליסינג הממוזגת, פסיפיק (Lease4u). בסוף שנת 2017 סיים אליחי את תפקידו בפסיפיק, ומונה למנהל פעילות תחום הרכב בקרסו מוטורס, שם ניהל את מערך המכירה והשירות בקרסו

 

בלנקשטיין החל את עבודתו בפסיפיק בדצמבר 2017, ולטענת וויץ הוא הוביל את תהליך ההיערכות שלה למעבר המטה לפארק ראם, מהלך המתבצע בימים אלה. "אנחנו נמצאים כיום לקראת מספר שנים שבמהלכן צפויות לנו השקות רכב משמעותיות, לרבות כלי רכב היברידיים שישווקו לראשונה על ידינו", כתב וייץ לעובדים.

 

מנכ"ל קרסו מוטורס איציק וייץ מנכ"ל קרסו מוטורס איציק וייץ צילום: עמית שעל

 

 

"כמו כן, קרסו מוטורס תמשיך ותעמיק את אחיזתה הבולטת בשוק הרכב החשמלי, בתחום הליסינג, אחת מזרועות הפעילות המרכזיות שלנו, אנו חווים תקופה טובה ונמשיך למקסם את יכולותינו בפעילות חשובה זו".

 

לדבריו, "מתוך רצון לממש את הפוטנציאל העסקי, ומתוך ראייה של ההתייעלות הנדרשת בתקופה זו, החלטתי, בשלב זה, לקחת לידי את הניהול הישיר של הפעילויות ואשמש במקביל כמנכ"ל פעילות הרכב והליסינג".

 

לסיכום כותב וייץ ש"קבוצת קרסו מוטורס הינה קבוצת רכב ותיקה, יציבה ובעלת חוסן פיננסי, הנמנית עם החברות המובילות את שוק הרכב הישראלי. אני סמוך ובטוח שהקבוצה תמנף את השינויים האמורים להשגת היעדים שהציבה לעצמה" .
בטל שלח
    לכל התגובות
    x