שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
משפט

שלום לבייב, בנו של איש העסקים לב לבייב, הוכרז פושט רגל

בנק לאומי הגיש ב-2018 בקשה להתראה של פשיטת רגל נגד שלום לבייב, זאת בשל חוב של 123 אלף שקל. שופטת ביהמ"ש המחוזי בת"א, יסכה רוטנברג, הורתה לו לשלם מדי חודש סכום של 500 שקל לנאמן לטובת נושיו

בית משפט המחוזי בתל אביב הכריז בשבוע שעבר על שלום לבייב, בנו של איש העסקים לב לבייב, כפושט רגל. השופטת יסכה רוטנברג קבעה בהחלטתה, כי "לא ברורה התנהלות החייב שעה שלכאורה יש בידיו נכסים. עם זאת, לאור האמור בתסקיר שעה שהחייב אינו משתף פעולה בהליך ולא הביע התנגדות להכרזתו, הבקשה תיעתר והחייב יוכרז פושט רגל".

 

 

שלום לבייב שלום לבייב צילום: יוני טובלי

 

 

השופטת מינתה כנאמן את עו"ד ערן קאופמן והורתה לשלום לבייב לשלם מדי חודש לנאמן לטובת נושיו סכום של 500 שקל. בנק לאומי הגיש בשנת 2018 לבית המשפט המחוזי בקשה להמצאה של התראת פשיטת רגל נגד שלום לבייב, בנו של איש העסקים לב לבייב, זאת בטענה לחוב של כ־123 אלף שקל אותו לא פרע.

 

בבקשה טען בנק לאומי, באמצעות עוה"ד מיכאל רוהר וערן רייף, "כי ב־19 בדצמבר ניתן (בהיעדר הגנה) פסק דין בבית משפט השלום, המחייב את שלום לבייב לשלם ללאומי בגין החוב בחשבון 123 אלף שקל בתוספת ריבית של 15% לשנה". הבנק טען שלמרות שפסק הדין הפך לחלוט (סופי), שלום לבייב לא פרע את חובו. בהמשך עו"ד ערן קאופמן מונה למנהל מיוחד לנכסיו. המנהל המיוחד אישר מספר תביעות חוב שהוגשו נגד לבייב בסך כולל של 700 אלף שקל.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x