שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
רכב

דור שמיני לאגדה אמריקאית: שברולט חושפת את הקורבט החדשה

מדובר בפעם הראשונה מאז שנות החמישים שמנועה של הקורבט ממוקם במרכז הרכב ולא בחרטום; היא גם ככל הנראה תוצע לראשונה רק עם תיבת הילוכים אוטומטית; המכונית מעולם לא יובאה לישראל רשמית, אך מחירה העממי יחסית - פחות מ-60 אלף דולר - צפוי להפוך אותה לרכב נפוץ ביבוא האישי

תומר הדר 09:5719.07.19
לאחר תקופת המתנה ממושכת ושפע של שמועות, שברולט חושפת את הדור השמיני של הקורבט. הפעם מדובר בקורבט הראשונה מאז שנות החמישים שמנועה ממוקם במרכז הרכב, ולא בחרטום.

 

 

 

שברולט קורבט על שבעת דורותיה השונים מעולם לא יובאה לישראל באופן רשמי, אך מאות קורבט מכל שנות היצור נוסעות בכבישי ישראל לאחר שהגיעו ארצה ביבוא אישי, הן כרכבי אספנות והן כרכבים חדשים הישר מן הסוכנות בארה"ב. לפי שברולט, הקורבט החדשה מצוידת במנוע בעל שמונה בוכנות בנפח 6.2 ליטרים,המפיק 490 כוחות סוס בגרסתו הבסיסית. גרסה בכירה יותר מפיקה 495 כוחות סוס. באופן מסורתי, שברולט נוהגת להציג בהמשך הדרך גם גרסה ספורטיבית בכירה יותר, אך זו טרם נחשפה.

 

בניגוד לדורות הקודמים של הקורבט, שהוצעו בין היתר גם עם תיבת הילוכים ידנית, הקורבט החדשה תוצע ככל הנראה רק עם תיבת הילוכים אוטומטית כפולת מצמדים. לפי הצהרות שברולט, הקורבט החדשה צפויה לעלות פחות מ-60 אלף דולר (אגב, פחות ממחירו של שברולט טראוורס חדש בישראל). כלומר מדובר במכונית שמחירה זול ממכוניות פרארי מקבילות בעשרות אלפי דולרים עבור הצרכן האמריקאי. מחיר "עממי" זה צפוי ככל הנראה להפוך גם את הקורבט החדשה בבוא היום לרכב נפוץ למדי ביבוא אישי.

 

 

קורבט החדשה קורבט החדשה

בטל שלח
    לכל התגובות
    x