$
מוסף כלכליסט

מוסף כלכליסט

מה הלאה: החידושים החמים מהרשת

האלכוהול של כוכבי "שובר שורות", המסעדה שבין האקליפטוסים לבין האגם, מכון הכושר הקטן ביותר בעולם והשעון עם 12 הפאות

אחי רז 07:4118.07.19

אלכוהול: שני גברים, בקבוק אחד

 

השחקנים בריאן קרנסטון וארון פול נהפכו לחברים טובים על הסט של "שובר שורות", וכעת ממנפים את הקשר גם לעולם העסקים, עם Dos Hombres - מותג מזקל, תזקיק מקסיקני שמבוסס על צמח האגבה שמבטיח להיות "ארטיזנלי" ו"מעודן". 58 דולר.

 

 

נבטים: אפקט החממה

 

כל מי שמנביט באופן קבוע יסביר לכם כמה זה פשוט וקל, ובכל זאת רוב האנשים לא מתמידים. Hamama, חברה מסן פרנסיסקו, מציעה גישה מרעננת: קונים מתקן הנבטה מינימליסטי, ועושים מנוי לערכות זרעים שנראות כמו שמיכות קטנות. רק ממלאים במים את המתקן, מניחים את השמיכה, ובתוך שלושה־ארבעה ימים יש לכם נבטים מפוארים. מ־35 דולר.

 

 

פיקניק: הלאה הפיקה

 

חובבי פיקניקים לא יכולים להרשות לעצמם לוותר על הצטיידות בשמיכה של VonShef. היא מגיעה במבחר דוגמאות, עשויה פליז נעים, והכי חשוב — מצוידת במתקן נשיאה אלגנטי שמשדרג פלאים את הלוק. 13 ליש"ט.

 

 

מסעדה: חורשת האיקליפטוס

 

בעיר צ'נגדו, בירת מחוז סצו'אן בדרום־מערב סין, שוכן יער איקליפטוסים גבוהים, ובקרוב הוא יארח את אחת המסעדות היפות במדינה: משרד האדריכלים MUDA תכנן מרחב שבו האורחים סועדים על טיילת מלאכותית ארוכה הפרושה בין האיקליפטוסים לאגם.

 

זמן: מסע עולמי

 

עם הסמארטפונים קל מאוד לדעת מה השעה במקומות אחרים בעולם, אבל השעון הזה עדיין מספיק חמוד כדי להצדיק את ייצורו: המסגרת עשויה 12 פאות שמייצגות 12 ערים גדולות בעולם. כשרוצים לדעת מה השעה בלונדון, למשל, רק צריך להניח את השעון על הפאה המתאימה. 59 דולר.

 

 

כושר: בהינף יד

 

בתקופה שבה מוצרים נעשים קטנים יותר ויותר, אין פלא שגם מכשירי הכושר מתכווצים. כך, Handy Gym מבטיח להיות "מכון הכושר הקטן ביותר בעולם". בצורתו הבסיסית הוא מורכב מרצועה ומגלגלת בעלת דרגות התנגדות שונות, ומאפשר עבודה על מגוון רחב של שרירים. 379 דולר.

 

 

עיצוב: שומעים? תראו את זה

 

מעצבי המוצר של חברת Grovemade טוענים שיש סיבה לכך שרוב מעמדי האוזניות בשוק נראים אותו דבר: זה פשוט הפתרון הכי קל. אז הם החליטו שהם רוצים דרך קשה, והגיעו למתקן מעץ, מתכת ועור, שנמכר ב־100 דולר.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x