משפט

בהסכמת נאמני דיסקרט וקבוצת ביג: 2 סניפים שנסגרו ייפתחו מחדש

החנויות בבית שמש ובת ים יופעלו מחדש במתכונת רגילה ולא כחנויות עודפים או מחסנים, וביג תקבל את מלוא דמי השכירות ודמי הניהול מקופת הנאמנים במועדים הקבועים בחוזה השכירות

אורנה יפת 17:2615.07.19

נאמני חברת האופנה דיסקרט, עורכי הדין אלונה בומגרטן ויואב בן פורת, הגיעו להבנות עם קבוצת הנדל"ן ביג ושני סניפי הרשת שנסגרו בבית שמש ובת ים, בטרם אושרה הקפאת ההליכים לדיסקרט, ייפתחו מחדש. נשיא בית המשפט המחוזי בתל אביב איתן הורנשטיין, אישר את בקשת הנאמנים.

 

 

 

אתמול אושרה בקשת החברה להקפאת הליכים. על פי הבקשה שהוגשה לבית המשפט מטעם הנאמנים התברר כי בטרם אושרה הקפאת ההליכים, ולאחר שנפוצו שמועות בדבר קשיים בחברת האופנה, סגרו חברות הקניונים ביג ועזריאלי סניפים של רשת דיסקרט. קבוצת עזריאלי סגרה את הסניפים בקניון איילון ברמת גן ובקניון מלחה בירושלים וביג סגרה את הסניפים בבית שמש ובת ים. על פי נאמני הרשת, הסניפים של ביג נסגרו ב-11.7 ובביג טענו להפרת הסכמי השכירות וביטלו את החוזה עם דיסקרט באופן חד צדדי.

 

 

סיף של דיסקרט סיף של דיסקרט

 

נאמני הרשת הגיעו להסכמות עם קבוצת הנדל"ן לפיהן החנויות יופעלו מחדש במתכונת רגילה ולא כחנויות עודפים או מחסנים, וביג תקבל את מלוא דמי השכירות ודמי הניהול מקופת הנאמנים במועדים הקבועים בחוזה השכירות מול הרשת. עוד נקבע בין הצדדים כי השהיית תוקף ביטול דמי השכירות יחול כל זמן שהנאמנים מפעילים את החנויות.

 

רשת האופנה דיסקרט הגישה ביום חמישי האחרון בקשה להקפאת הליכים לאחר שצברה חובות של 26 מיליון שקל. דיסקרט היא חברת אופנה ותיקה שמעסיקה כ-200 עובדים והיא מייצרת בגדי נשים בעיקר לקהל של נשים בוגרות. לרשת 46 סניפים ומרבית הייצור שלה נעשה בישראל.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x