שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
משפט

פרסום ראשון

בית המשפט מינה כונסי נכסים לאתר הקופונים "באליגם"

קרן קוגיטו קפיטל המתמחה בעסקים בינוניים הגישה היום למחוזי בקשה למנות כונס נכסים לחברת סיטי לייף סטייל - בטענה כי היא חייבת לה כ-10 מיליון שקל וכי יש לה חובות נוספים לנושים בסך 12 מיליון שקל. הכונסים שמונו - עו"ד אהוד גינדס ורו"ח שלומי פיליבה

ליטל דוברוביצקי 16:5616.06.19

בית המשפט המחוזי בתל אביב מינה את עו"ד אהוד גינדס ורו"ח שלומי פיליבה ככונסי נכסים לנכסי חברת סיטי לייף סטייל המפעילה את אתר השופינג והקופונים "באליגם". זאת לאחר שמוקדם יותר היום קרן קוגיטו קפיטל המתמחה בהשקעה בעסקים בינוניים הגישה לבית המשפט בקשה למנות כונס נכסים לחברה, בטענה כי היא חייבת לה כ-10 מיליון שקל וכי יש לה גם חובות לנושים נוספים בסך נוסף של כ-12 מיליון שקל.

 

 

קוגיטו קפיטל ביקשה באמצעות עוה"ד צוריאל לביא ושירלי יפרח עזור ממשרד ליפא מאיר להורות על מינויו של עו"ד אהוד גינדס ורו"ח שלומי פיליבה ככונסי נכסים על הנכסים המשעובדים לקוגיטו קפיטל - ובקשה כאמור התקבלה.

 

בין השאר נטען כי למבקשת שיעבוד על מוניטין החברה וזכויות החברה בשם המותג "באליגם" ובזכויות החברה בכתובת הדומיין baligam.co.il. במסגרת בקשת הכינוס נטען כי חברת סיטי לייף סטייל פועלת בתחום הסחר האלקטרוני באינטרנט.

לוגו באליגם לוגו באליגם

 

 

"אתר הסחר של החברה הינו פלטפורמת תיווך בין לקוחות לספקים. בעלי מניותיה של החברה הינם ליאור הנדלר, טל לב, חברת קיידן קפיטל, גידעון מיצ'וניק, זיו יאנוס ועוד". עוד נטען במסגרת הבקשה כי "הכוונה הינה כי כונסי הנכסים יגבשו תכנית הפעלה תוך ניסיון לאפשר את פעילות האתר מול הלקוחות והספקים ותוך הקמת מנגנון שיאפשר את הבטחת העסקאות שתעשנה בתקופת כינוס הנכסים".

 

על פי הבקשה החברה חייבת לקוגיטו קפיטל סכום של 10 מיליון שקל זאת לאחר שהקרן העמידה לחברה הלוואה. עוד נטען במסגרת הבקשה כי "נמסר לקוגיטו כי חובות החברה מסתכמים בסכום כולל של כ-22 מיליון שקל". כמו כן, עולה מהבקשה כי עובדי החברה קיבלו את מלוא משכורת מאי.

 

לבקשה צורפה תגובתם של עוה"ד אמיר ברטוב ושמרית מלמן ממשרד שמעונוב המייצגים את חברת סיטי לייף סטייל בה נכתב:"בנסיבות שנוצרו ובלית ברירה אין ללווה התנגדות למינוי כונס נכסים זמני לבקשת קרן קוגיטו וזאת מבלי שהדבר יהווה הודאה כלשהיא בכול טענה".

 

עו"ד אמיר ברטוב שותף בכיר במשרד ישראל שמעונוב מסר מטעם באליגם:

"התחרות העזה בתחום המסחר האלקטרוני וכניסתם של שחקנים גדולים בינלאומיים לישראל כמו אמזון ושחקנים גדולים מקומיים כגון עזריאלי ושופרסל ואחרים פגעה באופן קשה באתר בא לי גם. בחודשים האחרונים עשתה החברה כל מאמץ אפשרי לבצע עיסקה למיזוג פעילותה עם גורם רלוונטי אחר ולמרבה הצער הדבר לא הסתייע. החברה ומנהליה ימשיכו לעשות ככל יכולתם לסייע ללקוחות האתר ולספקים בכל דרך אפשרית״.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x