שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
משפט

פרסום ראשון

החברה הקבלנית מ.דיין הנדסה ביקשה הקפאת הליכים בשל חובות של 21 מיליון שקל

מדובר בחברה בת 20 שכיום מבצעת 5 פרויקטים של בנייה והקמה של מבני ציבור, מגורים, תחנות שאיבה ובריכות אגירת מים; ביהמ"ש הוציא צו עיכוב הליכים נגד החברה

ליטל דוברוביצקי 15:1710.06.19

החברה הקבלנית הוותיקה מ.דיין הנדסה בניין ופיתוח העוסקת בתחום הבנייה ומתמחה בהקמת בנייני מגורים, מבני ציבור ובריכות אגירת מים ביקשה הגנה מנושיה. זאת לאחר שצברה חובות בסך של כ-21 מיליון שקל.

 

החברה ציינה במסגרת בקשת הקפאת ההליכים שהוגשה באמצעות עו"ד עדי בראונשטיין ועו"ד יפים דוידוב ממשרד גיל הירשמן כי צו הקפאת הליכים יסייע בידי החברה לגבש פשרה והסדר עם כלל נושיה במטרה להביא להבראתה. החברה ביקשה למנות כנאמן את עו"ד אוריאל זעירא.

 

  צילום: שאטרסטוק

 

 

עדי בראונשטיין עדי בראונשטיין

מדובר בחברה שנוסדה בשנת 1999 אשר נכון למועד הגשת הבקשה מבצעת 5 פרויקטים של בנייה והקמה של מבני ציבור, מגורים, תחנות שאיבה ובריכות אגירת מים.

 

בין הפרויקטים שמבצעת לטענתה החברה כקבלן מבצע ניתן למנות פרויקט להקמת מבנה בית הקשיש באופקים שנמצא בסיומו, עבודות בפרויקט להקמת מוזיאון פסיפס עבור החברה הכלכלית לוד, קבלן מבצע בפרויקט הקמת מבנה מגורים ביפו ועוד.

 

החברה טוענת כי "רוב הפרויקטים נמצאים בשלבי ביצוע מתקדמים וקרובים לסיום. מקורותיה של המצוקה התזרימית אליה נקלעה החברה הינם בביצוע פרוייקט תמ"א 38 ופרוייקט נוסף לבניית תוספת של יחידות דיור – פרויקטים אשר לא היו בתחום עיסוקה העיקרי של החברה ובדיעבד גרמו להפסדים כבדים לחברה והביאו להתארכות משך הביצוע בפרויקטים האחרים".

 

השופטת עירית וינברג נוטוביץ מבית משפט מחוזי מרכז הוציאה צו עיכוב הליכים נגד החברה אשר אוסר לסלק ידה של החברה מהפרויקטים בהם היא מעורבת . דיון נקבע ליום חמישי הקרוב.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x