$
משפט

ביהמ"ש מחק את בקשת הקפאת ההליכים נגד חברת רצף דורון

בשבוע שעבר הוגשה כנגד החברה, מהמובילות בתחום המכירה הקמעונאית והסיטונאית של כלים סניטריים, בקשה להקפאת הליכים על ידי רצף תעשיות מוצרי בנייה, שטענה כי היא נושה של החברה, ואורי קרמר - אחד מבעלי המניות; השופטת: "בשלב זה ובהיעדר נושים אחרים לחברה, יש מקום שהבקשה תימחק"

ליטל דוברוביצקי 11:3110.06.19

בית המשפט המחוזי בתל אביב מחק את בקשת הקפאת ההליכים שהוגשה בשבוע שעבר נגד חברת רצף דורון, מהמובילות במכירה קמעונאית וסיטונאית של כלים סניטריים. את הבקשה הגישה רצף תעשיות מוצרי בנייה, שטענה כי היא נושה של החברה, ואורי קרמר - אחד מבעלי המניות, המסוכסכים זה עם זה. מהבקשה, שהוגשה באמצעות עוה"ד יואל פרייליך ועידן דנינו, עולה כי בעלי המניות בחברה הם אורי קרמר, דורון סלמה וב.ס.ת גל ייזום ובנייה שבבעלות אורן בוכוולטר.

 

 

עו"ד טל בננסון עו"ד טל בננסון צילום: יריב כץ

 

במסגרת הבקשה נטען כי "התנהלותה העסקית של החברה מוסתרת למבקשים", וכי ל"רצף דורון יש חוב של 3 מיליון שקל כלפי רצף תעשיות כספק". מנגד טענה רצף דורון, באמצעות עו"ד טל בננסון, כי "בפועל אין פה לא דאגה ולא בקשה לטובת נושים. מה שיש פה זה אותו ניסיון לפגוע בחברה".

 

השופטת איריס לושי־עבודי ציינה בדיון שהתקיים ביום חמישי האחרון כי "בשלב זה ובהיעדר נושים אחרים לחברה, ומאחר והחוב הנטען בבקשה הינו חוב השנוי במחלוקת, ומכול מקום בהעדר נושים אחרים לא ניתן בשלב זה לתת להם פרשנות של הברחת נכסים, אני סבורה כי יש מקום שהבקשה תימחק". בסופו של דיון מחק בית המשפט את בקשת הקפאת ההליכים, ללא צו להוצאות.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x