$
משפט

עוה"ד ישראל בכר ורונן מטרי מונו לכונסי הנכסים של חברת כארמור

לכארמור-פתרונות משולבים לרכב (לשעבר התכוף) יש חוב של כ-21 מיליון שקל לבנק מזרחי טפחות ומרכנתיל דיסקונט. מדובר באחת החברות המובילות בייצור כלי רכב מיוחדים ליישומים צבאיים ואזרחיים. הבקשה למינוי כונסי נכסים הוגשה בהסכמת החברה על ידי הבנקים

נשיא בית המשפט המחוזי בתל אביב, השופט איתן אורנשטיין, מינה היום (ד') את עוה"ד ישראל בכר ורונן מטרי ככונסי נכסים במשותף על כלל הנכסים והזכויות של חברת כארמור פתרונות משולבים לרכב.

 

 

 

הבוקר הוגש בקשה למנות כונסי נכסים לחברת כארמור-פתרונות משולבים לרכב (לשעבר התכוף) שהינה חברה מהמובילות לתכנון וייצור כלי רכב מיוחדים ליישומים צבאיים ואזרחיים. זאת, בטענה לחוב כלפי בנקים בסך כולל של כ-21 מיליון שקל.

 

מדובר בחברה ותיקה המייצרת מכליות, מתדלקי מטוסים, רכבי כיבוי אש, רכבים משוריינים ועוד. בחברה מועסקים 20 עובדים. הבקשה למינוי כונסי נכסים הוגשה בהסכמת החברה על ידי בנק מזרחי טפחות ומרכנתיל דיסקונט. את החברה מייצג עו"ד אהוד גינדיס.

 

רכב משוריין של כארמור רכב משוריין של כארמור צילום: carmor.com

 

 

יש לציין כי גלעד הלוי שהינו בנו של אפרים הלוי, לשעבר ראש המוסד הוא דירקטור בחברה ומבעליה. בעלת השליטה בחברה היא ברנד תעשיות.

 

במסגרת הבקשה שהגישו הבנקים נטען כי "בקשה זו מוגשת לבית משפט בדחיפות בעטיה של הידרדרות קשה במצבה הכלכלי של החברה תוך שאין ביכולתה של החברה לפרוע את חובותיה כלפי הנושים המובטחים אשר עומדים כלפי מזרחי טפחות על סך כ-17.5 מיליון שקל וכלפי מרכנתיל דיסקונט על סך 3.8 מיליון שקל". במסגרת הבקשה טענו שני הבנקים כי על פי מידע שנמסר לבנקים מהחברה תזרים המזומנים הקיים היום בחברה בכפוף להמשך הפעילות השוטפת בבנקים, מאפשר את המשך פעילות החברה כעסק חי עד לסוף חודש אוגוסט 2019. "במהלך תקופה זו צפוי להיות תזרים המזומנים של החברה מאוזן ואף חיובי ..נראה כי פעילותה ונכסיה של החברה עשויים לעורר התעניינות אצל רוכשים פוטנציאליים", נטען.

 

הבנקים שהגישו הבקשה טענו כי הבקשה מוגשת בהסכמת החברה תוך שהנושים המובטחים זוכים לשיתוף פעולה מלא מהחברה ונציגיה וזאת על מנת למקסם את שווי נכסי החברה.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x