$
משפט

בעקבות סכסוך: הוגשה בקשה להקפאת הליכים נגד רצף דורון

מהבקשה עולה כי לחברה, מהמובילות בתחום המכירות הקמעונאיות והסיטונאיות של כלים סניטריים, חובות בהיקף של 3 מיליון שקל כלפי אחד מספקיה, רצף תעשיות. המגישים טוענים גם להתנהלות עסקית בעייתית של בעלי המניות בחברה, אורי קרמר ודורון סלמה

ליטל דוברוביצקי 13:0202.06.19

בקשה דחופה להקפאת הליכים הוגשה לביהמ"ש המחוזי בת"א בסוף השבוע נגד רצף דורון, מהמובילות במכירה קמעונאית וסיטונאית של כלים סניטריים.

 

את הבקשה הגישה רצף תעשיות מוצרי בנייה, הטוענת כי היא נושה של החברה, ואורי קרמר. מהבקשה, שהוגשה באמצעות עוה"ד יואל פרייליך ועידן דנינו, עולה כי בעלי המניות בחברה הם אורי קרמר, דורון סלמה וב.ס.ת גל ייזום ובנייה שבבעלות אורן בוכוולטר.

 

   צילום: שאטרסטוק

 

נטען כי, "התנהלותה העסקית מוסתרת למבקשים באופן שהיא נעשית בפועל על ידי סלמה ובוכוולטר. המבקשים גילו כי מתבצעות משיכות מסיביות של כספים מחשבון החברה באמצעות המחאות לפקודת חברה בבעלות בוכוולטר. ב־26 במאי החליטו בוכוולטר וסלמה לסגור את פעילותה לאור הגירעון". עוד נטען כי ל"רצף דורון יש חוב של 3 מיליון שקל כלפי רצף תעשיות כספק". השופטת איריס לושי־עבודי לא נעתרה לבקשה להקפאה, אבל הוציאה צו האוסר על ביצוע כל פעולה בנכסי החברה. דיון נקבע ליום שלישי הקרוב.

  

עו"ד טל בננסון, המייצג את סלמה ורצף דורון: "רצף דורון הוקמה על ידי סלמה וקרמר, שהוא בעלי רצף תעשיות. בינואר, לאחר שסלמה חלה במחלה קשה, ניסה קרמר להשתלט על החברה. רצף תעשיות נקלעה לקשיים וביקשה להינצל באמצעות השתלטות על פעילות רצף דורון תוך ניצול מחלת סלמה".

  

מעו"ד פרייליך נמסר: "תגובתם של בוכוולטר וסלמה לא נותנת מענה לטענות הבקשה שהוגשה להגנה על החברה, ולפיהן התברר כי סלמה ובוכוולטר הבריחו לכאורה לכיסם סכומי עתק מחשבונות החברה".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x