שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
רכב

ביי ביי אטראז': משרד הביטחון יוצא במכרז לאלפי רכבים

לפי המכרז שפורסם היום, יוכלו חברות הליסינג שיזכו בו לספק למשרד רכבים במתווים הכוללים בין היתר, מכוניות היברידיות בסכום של עד 105 אלף שקל, או מכוניות משפחתיות ורכבי כביש שטח קטנים כדוגמת קיה סטוניק - עד 100 אלף שקל

תומר הדר 18:1230.05.19

צה"ל מתכונן לומר שלום למיצובישי אטראז', כך עולה מתוכנו של מכרז חדש של משרד הביטחון שפורסם היום (ה), כאשר הזוכות בו יספקו רכבים לקצינים ונגדים בדרגות רב סרן ורב נגד.

 

 

חוזה הליסינג שזכו בו החברות שלמה Sixt ואלדן ב־2014 הסתיים כעת, והיה אחד ממכרזי הליסינג הגדולים בשנים האחרונות בענף הרכב הישראלי, שהיקפו מוערך במעל 4,000 כלי רכב שסופקו ע"י הזוכות.

מיצובישי אטראז' מיצובישי אטראז' צילום: אודי עציון

 

על פי מפרטי המכרז החדש שהגיעו לידי "כלכליסט", יוכלו חברות הליסינג שיזכו בו לספק למשרד הביטחון רכבים במספר מתווים, הכוללים בין היתר מכוניות היברידיות בתקציב של עד 105 אלף שקל, או מכוניות משפחתיות וגם רכבי כביש שטח קטנים כדוגמת קיה סטוניק, סיאט ארונה או פיג'ו 2008 - בתקציב של עד 100 אלף שקל.

 

על פי מסמכי המכרז, החברות הזוכות יידרשו לספק לצה"ל חבילת אחזקה 'הכל כלול' לרבות: החלפת צמיגים, רכב חליפי, תיקון ואחזקה, השתתפות עצמית ועוד. עוד הוחלט, כלקח ממכרזים קודמים, לקצר את תקופת השימוש ברכב מ- 5 שנים ל- 4 שנים, באופן שיבטיח את התחדשות צי הרכב בצה"ל ויהיה אטרקטיבי יותר לחברות הליסינג ויעודד את התחרות.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x