שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
רכב

מפעילת הקורקינטים השיתופיים, ליאו הישראלית מתרחבת לקפריסין

החברה החלה בפיילוט לפריסת 300 קורקינטים חשמליים בלימסול, שבקפריסין. בנוסף נודע ל"כלכליסט" כי החברה נערכת גם לפעילות במוסקבה

תומר הדר 10:4630.05.19

נסיונם של מפעילי הקורקינט השיתופי בישראל קורץ גם לשכנינו: לכלכליסט נודע שליאו הישראלית המהווה חלק ממערך שיתוף הקורקינטים בתל אביב החלה בפיילוט לפריסת קורקינטים חשמליים בלימסול, קפריסין.

 

 

 

 

 

קורקינטים של ליאו קורקינטים של ליאו צילום: תומר הדר

 

פריסת מערך הקורקינט של ליאו בלימסול, בה כיום לא פועלים מפעילי קורקינט שיתופי מבוסס על ידע שנצבר במהלך החודשים האחרונים בישראל בתפעול מערך הקורקינט השיתופי בתל אביב. בדומה לישראל, גם בקפריסין תבוצע פריסת הקורקינטים תוך הדגשה על שימוש בקסדה והשכרה לפי שעה של הקורקינטים למקומיים ולתיירים.

 

בדומה לפעילותה של ליאו בישראל, במסגרתה הטענת קורקינטים בבתים אינה מותרת, כך גם בקפריסין נבחרה החברה מאחר ואינה מאפשרת טעינה המונית בבתים פרטיים. הפעילות בלימסול תבוצע בשיתוף עם מפעיל מקומי. במסגרת הפריסה יחל פיילוט המונה 300 קורקינטים בשבועות הקרובים. במקביל נערכת החברה גם להרחבת מערך הפריסה בישראל לנהריה וערים נוספות. בנוסף נודע ל"כלכליסט" כי החברה נערכת גם לפעילות במוסקבה. השבוע נפגשו נציגים מטעם החברה עם נציגי עיריית מוסקבה כדי להציג את הקורקינט הישראלי לנציגי העיריה לקראת שילוב של הקורקינטים של ליאו בקרוב במערך התחבורה של מוסקבה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x