תיירות

אל על: סוכני הנסיעות יקבלו תגמול של עד 3% החל מיוני

שנה לאחר ביטול עמלת הבסיס לסוכנים, הודיעה חברת התעופה לבורסה על מתן תגמול קבוע לסוכנים על מכירת כרטיסים וכן על מתן תמריצים בהתאם לרמת העמידה ביעדים. ההסכם תקף לחמש שנים

תומר הדר 15:5128.05.19

לפעמים "כמעט" עדיף על כלום. אל על הודיעה לבורסה לניירות ערך שתשלם לסוכני הנסיעות שלה עמלות בסך 3% - החל מ-1 ביוני (יום שבת הקרוב).

 

 

 

בימים טובים יותר שידע ענף התעופה שילמה אל על עמלות שהגיעו עד 5%, אך לנוכח הצורך להצטמצם בשל התחרות מול חברות הלואו קוסט, הודיעה החברה במאי 2018 על ביטול עמית הבסיס - מהלך שהתקבל בחוסר שביעות רצון בולט על ידי סוכני הנסיעות.

 

כעת, לאחר משא ומתן מודיעה אל על כי תציע לסוכנים כבר בעוד שבוע תגמול קבוע ובשיעור שלא יעלה על 3% ביחס לכרטיסי הטיסה שימכרו. בנוסף יוצעו תמריצים בהתאם לרמת העמידה ביעדי המכירות. הסכם זה תקף עד שלהי מאי 2024.

מטוס של אל על מטוס של אל על צילום: סיוון פרג'

 

 

עבור סוכני הנסיעות, יתכן שמדובר בבשורה משמחת, לאור העובדה שלשכת מארגני תיירות נכנסת צופה ביוני שיא של כניסות תיירים, זאת מכיוון שחברי הלשכה דחו קבוצות רבות ממאי ליוני בגלל החשש מפני חוסר מקום באירוויזיון, חשש שכמובן התבדה.

 

מנכ"ל הלשכה יוסי פתאל מסר, כי בעת היערכות חברי הלשכה להבאת קבוצות לחודש מאי כבר מתחילת 2019, המחירים היו גבוהים במיוחד ולא היו חדרים זמינים לקבוצות, אי לכך הועברו הביקושים בחלקם לחודש יוני, שכבר עתה ברור שיהיה חודש מצוין של ביקורי תיירים בישראל.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x