$
משפט

עו"ד פיני רובין: "הפנייה של נתניהו לוועדת ההיתרים מוצדקת"

בכנס לשכת עורכי הדין באילת אמר רובין: "הכנה לשימוע היא עבודת ענק שמחייבת עבודת ענק של צוותי עורכי דין במשך חודשים ארוכים - לכן טבעי שפונים לוועדה". על סוגיית שכר הטרחה שלא הוסדר אמר: "לפני שאני מבטיח את שכרי אני לא מייצג. אני לא בטוח שמותר לי לייצג בחינם"

משה גורלי 19:4926.05.19

"הפנייה של נתניהו לוועדת ההיתרים מוצדקת. הכנה לשימוע היא עבודת ענק שמחייבת עבודת ענק של צוותי עורכי דין במשך חודשים ארוכים. לכן טבעי שפונים לוועדה כדי שחברים נטולי אינטרסים יוכלו לעזור לו" - כך אמר היום (א') עורך הדין פיני רובין בכנס לשכת עורכי הדין באילת.

 

עו"ד רובין היה אמור להיות בצוות ההגנה של ראש הממשלה, אולם עד היום נושא שכר הטרחה שלו לא הוסדר ועל כן בשלב זה הוא לא מייצג את נתניהו. לדבריו, "לפני שאני מבטיח את שכרי אני לא מייצג. אני לא בטוח שמותר לי לייצג בחינם".

 

 

רובין דיבר במושב 'יחסי שלטון-עיתון: שוחד פלילי או קשר לגיטימי?'. ולמרות שטרם עיין בחומר, אמר רובין: "אני מקווה שניתן יהיה לרדד את חומר הראיות עד לאיונם. יש סיכוי טוב מאד להפוך את שלוש הפרשות המגולמות בכתב החשדות".

עו"ד פיני רובין עו"ד פיני רובין צילום: יאיר שגיא

 

 

עו"ד מיכל רוזן-עוזר, הסניגורית של איריס ושאול אלוביץ' אמרה בכנס: "בתיק 4000 אין הסכם של יחסי תן וקח. לא תמצא את זה בכתב החשדות. השיח הפלילי הוא שיח של רובריקות מסודרות ומהונדסות, מה זה שוחד ומהם יחסי תן וקח, אבל העולם שלנו מורכב בהרבה מאד יחסי נתינה ולקיחה ואם הם יוחלו על התקשורת אז כל עיתונאי שיפרסם משהו שקיבל ממקור עלול להיכנס לרובריקה פלילית". רובין חיזק נקודה זו ואמר למנחה ברוך קרא: "אתה בוודאי חווית שאיש ציבור הדליף לך משהו שלא היה צריך להדליף.

 

"ברגע זה קיבלת מתנה שוות כסף כי קידמת את מעמדך כטאלנט. ואתה גם נתת לו מתנה כשפרסמת את שמו בצורה חיובית בידיעה. התיקים האלה עלולים לשחוק את הערך המוגן של התקשורת. לו כל אמירה תגלוש לעבירה פלילית יש לנו בעיה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x