שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
משפט

בימ"ש הורה למחוק התראת פשיטת רגל נגד אמיר כבירי

זאת לאחר שכבירי, לשעבר בעל השליטה בקבוצת הפועל תל אביב בכדורגל הגיע להסכמות עם מועדון הכדורגל בית"ר טוברוק שהגיש נגדו הבקשה

סוף טוב: בית המשפט המחוזי בתל אביב הורה למחוק את התראת פשיטת הרגל נגד איש העסקים אמיר גרוס כבירי, מי שהיה בעבר בעל השליטה בקבוצת הכדורגל הפועל תל אביב. זאת לאחר שהוגשה בקשה מוסכמת למחיקת ההליך לאחר שכבירי ומועדון הכדורגל בית"ר טוברוק הגיעו להסדר מחוץ לכתלי בית משפט שסיים את הסכסוך המשפטי ביניהם.

 

 

 

אמיר כבירי אמיר כבירי צילום: עוז מועלם

 

בית המשפט אישר לאחרונה להמציא התראת פשיטת רגל כנגד כבירי, זאת בטענה לחוב של כ- 1.9 מיליון שקל. הבקשה הוגשה לאחרונה על ידי מועדוני כדורגל המרכז, השרון והשומרון שהיא בעלת הזכויות במועדון הכדורגל בית"ר טוברוק. הבקשה להתראת פשיטת רגל שהוגשה באמצעות עו"ד יונתן סונדרס הסתמכה על פסק בוררות שניתן ביוני 2018 ואשר חייב את כבירי בסכום של כ-1.5 מיליון שקל.

 

כבירי היה בעל השליטה במועדון הכדורגל הפועל תל אביב מחודש יוני 2015 ועד חודש ינואר 2017 , אז הקבוצה נמכרה במסגרת הקפאת הליכים עקב קשיים כלכליים אליהם נקלעה. מפסק הבוררות עולה כי ב-2015 התקשרו הצדדיים בהסכם לפיו כבירי ירכוש את מלוא זכויות טוברוק. טוברוק טען כי כבירי לא מילא לאחר התחייבויותיו על פי ההסכם ולא שילם את הסכומים שהתחייב לשלם. מנגד טען כבירי כי ההסכמים נוגדים את הוראות הדין ונעדרי תוקף. בהסדר אליו הגיעו הצדדים נקבע הסדר לפירעון החוב בפריסה וההליכים המשפטים – המצאת בקשת פשיטת רגל - בהם פתחה בית"ר טוברוק יוסרו כפי שהורה אתמול בית המשפט. את כבירי מייצג עו"ד עדי בראונשטיין.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x