שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
רכב

גיוס כולל בטסלה: מאסק קרא לכל העובדים "לעזור עם המשלוחים של סוף הרבעון"

במייל לכל עובדי טסלה קרא המנכ"ל והמייסד מאסק לעובדים לסייע לעמוד ב"גל ענק של משלוחים של כלי רכב" וכינה את המשלוחים "סופה לוגיסטית מושלמת". המייל מצטרף לדיווח מן השבוע שעבר לפיו סגן נשיא טסלה ביקש מהעובדים לעזור לספק 30 אלף מכוניות חדשות עד סוף החודש

שירות כלכליסט 20:1222.03.19
מנכ"ל ומייסד טסלה אלון מאסק אומר שאספקת מכוניות חדשות ללקוחות צריכה לעמוד בראש סדר העדיפויות של כל אחד מעובדי טסלה, לפחות עד סוף מרץ.

 

 

 

באתר "ביזנס אינסיידר" פרסמו מייל פנימי ששלח מנכ"ל יצרנית המכוניות החשמליות, תחת הנושא "נחוצה עזרה באספקת המכוניות!". במייל הוא קרא לעובדים לסייע לעמוד ב"גל ענק של משלוחים... ברחבי אירופה, סין וצפון אמריקה". המייל מצטרף לדיווח מהשבוע שעבר, שלפיו סגן הנשיא סנג'י שאה ביקש מהעובדים להתנדב לעזור לספק 30 אלף מכוניות חדשות עד סוף החודש, המייצג גם את סוף הרבעון הראשון של השנה.

 

טסלה מודל Y טסלה מודל Y צילום: רויטרס

 

 

מה דעתך על מניית TESLA INC:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה
מה חושבים הגולשים ?
     
17% 17% 66%

"עבור 10 הימים האחרונים של הרבעון, בבקשה התייחסו לעזרה באספקת המכוניות כעומדת בראש סדר העדיפויות שלכם", כתב מאסק במייל שנשלח ביום חמישי לכל עובדי טסלה. "זה חל על כולם. בכל הקשור לבעיות, זו בעיה שטוב שיש אותה, הרי בנינו את המכוניות ואנשים קנו אותן, כך שעלינו רק להביא את המכוניות לבעלים החדשים שלהן!". בטסלה לא הגיבו על הדיווח.

 

מאסק הגדיר את הלחץ הנובע מהצורך לספק מספר רב של מכוניות כ"סופה לוגיסטית מושלמת", הנובעת מ"עלייה משמעותית בנפחי המשלוחים" בסין ובאירופה בשילוב עם בעיות עם ספקים שרק לאחרונה נפתרו.

 

ברבעון הנוכחי החלו המשלוחים הראשונים של מכוניות מודל 3 לאירופה וכן לסין. "זה הגל הגדול ביותר בהיסטוריה של טסלה, אך הוא בעיקרו פונקציה של התחלת המשלוחים שלנו בשתי יבשות בו זמנית, ולא יחזור על עצמו ברבעונים הבאים", טען מאסק.

 

בינואר דיווחה טסלה כי להערכתה תספק בין 360-400 אלף מכוניות ב-2019, עלייה של בין 45%-65% לעומת השנה שעברה.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x