$
משפט

פרסום ראשון

מפרק "מתאים לי" מבקש למכור את הרשת בתוך כ-14 יום

עו"ד גיל הירשמן טוען בדוח ראשוני שהגיש היום לבימ"ש: "הפעלה על בסיס המצב הקיים צפויה להיות הפעלה גרעונית. לכן שעל מנת למקסם את התמורה לטובת כלל נושי החברה, יש לבצע מהלך של מכר מהיר"

שלושה ימים בלבד לאחר שמונה, הגיש היום (ב') המפרק הזמני של רשת מתאים לי, עו"ד גיל הירשמן, דו"ח ראשון במסגרתו הוא מבקש למכור את את הרשת במכר מהיר בתוך כ-14 יום.

 

 

 

"בהינתן שהפעלה על בסיס המצב הקיים צפויה להיות הפעלה גרעונית, המפרק הזמני בדעה שעל מנת למקסם את התמורה לטובת כלל נושי החברה, יש לבצע מהלך של מכר מהיר של החברה ו/או של פעילותה ונכסיה ולסיימו בתוך 14 ימים ממועד הפרסום", נאמר בדו"ח. 

 

עו"ד הירשמן ביקש מבית המשפט, באמצעות עו"ד שחר שם טוב, כי יאשר למפרק הזמני לפרסם בדחיפות הזמנה להציע הצעות לרכישת החברה. בדו"ח מצוין כי במוצ"ש הגיעו המפרק וצוותו למשרדי מתאים לי וכינסו ישיבה בהשתתפות הנהלת החברה.

 

 

עו"ד גיל הירשמן, המפרק הזמני עו"ד גיל הירשמן, המפרק הזמני קרדיט: יח"צ

 

המפרק מציין כי מעיון בספרי החברה עולה שנכון למועד זה כמות המלאי המצויה ברשת היא ברמה נמוכה ביותר, באופן אשר לא יאפשר מימון הפעלה ורכישת מלאים חדשים כתוצאה מתקבולי המלאי הקיים.

 

"כלכליסט" פרסם לראשונה כי ביום חמישי האחרון עובדי הרשת פנו לבית משפט בבקשה למנות מפרק זמני לאחר שטענו באמצעות עו"ד חיות גרינברג כי חלקם לא קיבלו שכר עבור חודש פברואר. הבקשה הוגשה על ידי 30 עובדים מתוך כ-120 מעובדי הרשת המפעילה כ-25 סניפים ברחבי הארץ.

 

רשת מתאים לי היא אחת מחברות האופנה המובילות בישראל למידות גדולות. הרשת נפתחה בשנות ה-90 וידעה קשיים כלכליים בשנים עברו, אולם בשנים האחרונות שבה להיות שחקן מרכזי בשוק האופנה למידות גדולות. לפני כ-6 שנים בית משפט מינה מפרק זמני לרשת מתאים לי שהיתה אז בבעלות איש העסקים אבי מלכה. הרשת נמכרה בשנת 2013 לחברת גלובל ריטייל.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x