$
רכב

ריקול ששווה מיליונים: הפרארי שתתלקח - וזו שתנעל אותך בחוץ

משרד התחבורה הודיע על מספר ריקולים למכוניות העל של היצרנית האיטלקית; בראשון יזומנו למוסכי היבואנית מכוניות פרארי מהדגמים הבכירים ביותר, בשל שסתום פגום לפינוי אדי דלק. בריקול אחר עליו הוכרז לאחרונה, הודיע המשרד לבעלי מכוניות פרארי GTC LUSSO כי הם עלולים שלא להיות מסוגלים להיכנס למכוניתם

תומר הדר 14:3617.03.19

לתשומת ליבם של בעלי מכוניות פרארי הנוסעים בכבישי ישראל: משרד התחבורה מודיע על הצורך במספר ריקולים למכוניות העל של היצרנית האיטלקית.

 

לפי דיווחים רשמיים של משרד התחבורה, בריקול הראשון יזומנו למוסכי היבואנית מכוניות פרארי מן הדגמים הבכירים ביותר: 812, 488 ספיידר, SUPERFAST וגם CTC LUSSO. כל המכוניות שיזומנו, כך מדגיש משרד התחבורה, יוצרו בין ינואר 2017 לדצמבר 2018. במכוניות אלה קיים לכאורה שסתום פגום לפינוי אדי דלק; במקרי קיצון עלול השסתום שלא לפעול כהלכה, לשחרר אדי דלק אל תא המנוע ולגרום להתלקחות של המכונית.

 

 

פרארי GTC LUSSO פרארי GTC LUSSO צילום: פרארי

 

מכוניות פרארי מדגמים אלה (פחות מעשר יחידות נוסעות בכבישי ישראל, כולל רכבים ביבוא אישי) אינן נפוצות בישראל ולמעשה אינן נפוצות גם בעולם - גם בשל העובדה שמחירן כחדשות גבוה יותר ממחיר דירה בגוש דן. כך לדוגמה, מחירה הרשמי של ה-GTC LUSSO בסוכנות היבואן, כאשר היא חדשה מהניילון, הוא 2.6 מיליון שקל, לפני תוספות.

 

במפתיע, ריקול זה אינו היחיד שמוכרז למכוניות העל האיטלקיות: בריקול נוסף שהוכרז ממש לאחרונה, מודיע משרד התחבורה לבעלי מכוניות פרארי GTC LUSSO כי הם עלולים שלא להיות מסוגלים להיכנס למכוניתם. כך, במכוניות מדגם זה שיוצרו בשנת 2017 ובשנת 2018, עלולה התקנה שגויה של כבל פתיחת הדלת למנוע את היכולת למשוך את ידית הפתיחה. כלומר, מי שקנה מכונית ב 2.6 מיליון שקלים עלול להינעל בחוץ.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x