$
משפט

נאמני קו-אופ לבימה"ש: הממונה על התחרות אישרה את מכירת הרשת למחסני השוק

מועד ההעברה של רשת קו-אופ לרוכשת מחסני השוק נקבע ליום ראשון הקרוב. שווי העסקה הינו 148 מיליון שקל, שנחתמה לאחר שמחסני השוק חתמה עם עובדי קו-אופ על הסכם קיבוצי, אז משכה רמי לוי את הצעתה

נאמני רשת קו-אופ הודיעו היום (ג') לבית המשפט המחוזי בירושלים כי התקבל אישור מהממונה על התחרות, מיכל הלפרין, למכירת רשת קו-אופ לרשת מחסני השוק.

מועד ההעברה של רשת קו-אופ לרוכשת מחסני השוק נקבע ליום ראשון הקרוב. לפני כשבועיים אישר בית המשפט את מכירת רשת הקו-אופ לרשת מחסני השוק של משפחת נאמן המיוצגת על ידי עו"ד עדי חכמון - תמורת 148 מיליון שקל.

 

מחסני השוק היתה הרשת שחתמה עם עובדי הקו-אופ, שיוצגו על ידי עוה"ד גלילה הורנשטיין ואלון הורנשטיין, על הסכם קיבוצי. רשת רמי לוי משכה בסופו של יום את הצעתה לרכישת הרשת. זאת לאחר שהעלתה את הצעתה לסכום של 168 מיליון שקל. אולם, עובדי הרשת לא תמכו בהצעת רמי לוי וטענו כי אין אמון בין הצדדים.

שלום נעמן מנכ"ל מחסני השוק
שלום נעמן מנכ"ל מחסני השוק צילום: חיים הורנשטיין

 

בכך, הובילו נאמני רשת הקו-אופ, ד"ר שלמה נס ורו"ח חן ברדיצב שיוצגו על ידי עו"ד שי גליקמן, להליך מכירה מהיר ביותר של רשת קו-אופ, חודשיים בלבד לאחר שנכנסה להליך הקפאת הליכים.

 

רשת מחסני השוק היא בבעלות משפחת נעמן ונוסדה ב-1996 וחנכה את סניפה הראשון בבאר שבע. היא נמצאת בשותפות שווה בין האחים שלום ושאול נעמן מבאר שבע לבין משפחת כהן מנתיבות. מטה החברה ממוקם בבאר שבע.

 

בהודעה שהגישו היום נאמני רשת קו-אופ לבית המשפט, ציינו כי לממונה על התחרות מיכל הלפרין, הוגשה הודעת מיזוג במסגרתה התבקשה לאשר את מיזוג פעילות הרשת לתוך פעילות מחסני השוק:

 

"ביום ה-10 במרץ התקבל אישורה של הממונה למיזוג. בנוסף, הגישו הנאמנים הודעת מיזוג ביחס למכירת פעילות קו-אופ בסניף במעלה אדומים לשופרסל. במקביל הנאמנים פועלים למציאת פתרון ל-2 סניפים נוספים שהוחרגו על ידי מחסני השוק ואשר לגביהם אין בידי הנאמנים הצעה מגורם כלשהו".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x