שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בחירות 2019
באנר ערוץ בחירות 2019

מרכיבים קואליציה 2019: חלומות על הגוש הגדול

הסקרים חוזים שהרכבת קואליציה אחרי הבחירות תהיה מלאכה מורכבת במיוחד. משחק הקואליציה של כלכליסט מאפשר לכם לנסות להתמודד עם האתגר ולהגיע לרוב של 61 חברי כנסת. מי שיצליח, יוכל גם להרכיב ממשלה לטעמו. בהצלחה!

שירות כלכליסט 06:4718.03.19

בני גנץ הודיע שלא ישב עם בנימין נתניהו בממשלה, אבל האם יש לו דרך להרכיב קואליציה בלי הליכוד? החרדים הודיעו על תמיכה בנתניהו, אבל אם

לא תהיה להם ברירה אולי הם ילכו עם גנץ? כחלון הוא ימין שפוי, אבל אולי הוא גם מרכז מצוי? וזהות, למי תמסור את הזהות שלה? משחק "מרכיבים קואליציה" של "כלכליסט" מאפשר לכם להתנסות במלאכה המסובכת ולהיות ראש ממשלה ולנסות להרכיב את הפאזל שייצור קואליציה של 61 חברי כנסת לפחות.

 

כדי לשחק, "כלכליסט" הצמיד לכל מפלגה את מספר המנדטים שהיא צפויה לקבל, בהתבסס על ממוצע הסקרים האחרונים. רק מפלגות שזוכות ל-4 מנדטים לפחות יופיעו ברשימה, ומהן ניתן לנסות לגבש גוש של 61 ח"כים לפחות. לא הצלחתם היום? אולי הסקרים של מחר יצביעו על שינוי במאזן הכוחות, ותוכלו לנסות שוב.

 

מי שיעמדו במשימה יעברו לשלב הבא: איוש שרי הממשלה. כאן תוכלו לבחור, מבין חברי הכנסת ששיתפתם בקואליציה, מי יהיה שר האוצר, מי ידאג לביטחון ומי יהיה אחראי לחינוך ילדינו.

 

קדימה, אפשר להתחיל לשחק.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x