$
רכב

נשיא רנו ניסאן יצא ממעצר לאחר כמעט 4 חודשים - בתחפושת

נשיא רנו ניסאן לשעבר הולבש במדים של פועל בניין והוטמע בתוך קבוצה של פועלים כשיצא היום ממעצר. גוהן חשוד באחריות לאי סדרים כספיים ובהתנהלות בלתי תקינה

תומר הדר 21:0807.03.19

קרלוס גוהן, נשיא רנו ניסאן לשעבר, יצא מהכלא ביפן - שבו הוא היה שרוי במעצר זה כמעט 4 חודשים - מבלי שהתקשורת היפנית תבחין בו. זאת, הודות לתחפושת שלבש. כך מפרסמים אמצעי התקשורת ביפן.

 

 

 

מוקדם יותר השבוע העמיד בית משפט בטוקיו ערבות של כמיליארד יין (כמעט תשעה מיליון דולר) לשחרורו של גוהן מחשש כי ינסה להימלט מיפן, אך גוהן עמד בתשלומי הערבות.

 

נשיא רנו ניסאן לשעבר קרלוס גוהן. ערבות של 9 מיליון דולר - מחשש שיברח נשיא רנו ניסאן לשעבר קרלוס גוהן. ערבות של 9 מיליון דולר - מחשש שיברח צילום: רויטרס

 

 

על פי פרסומים ביפן, לפני יציאתו מבית הכלא בטוקיו הולבש גוהן במדי פועל בניין כחולים ובמסיכת פנים מיוחדת, כזו שפועלי בניין ביפן נוהגים לחבוש כדי להימנע משאיפת אבק, והוטמע בתוך קבוצה של פועלי בניין שיצאו באותה שעה מהכלא לאחר שביצעו עבודות שגרתיות.

 

גוהן, המיוצג על ידי טקאשי קטאנו, שוהה כעת במשרדו של קטאנו בטוקיו. כזכור, גוהן הואשם על ידי הנהלת ניסאן באי סדרים כספיים ובהתנהלות שאינה תקינה. לאחר מכן איבד גם את תפקידו כנשיא רנו ומיצובישי.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x