$
משפט

מועדון הפוסיקט יפצה את בעלי המבנה בסכום של עד 150 אלף שקל לחודש

בהסכם הפשרה שהושג בתביעה לפינוי הנכס שהגישה חברת ארלינגר, מנהלת הנכסים בכיכר אתרים עבור היזמית JTLV, נקבע כי בעלי המועדון יפצו אותה עד למועד הסגירה ב-30 ביוני השנה, זאת בעקבות סירובם להתפנות מהמקום לאחר שהוצא צו פינוי

בילי פרנקל 17:1604.03.19
מועדון החשפנות הפוסיקט שפועל בכיכר אתרים, ייסגר ב-30 ליוני השנה ובעליו יפצו את בעלי המבנה בסכום שינוע בין כ-120 לכ-150 אלף שקל לחודש עד למועד הסגירה. כך נקבע בהסכם פשרה שהושג בין הצדדים ושקיבל היום (ב') תוקף של פסק דין בבית משפט השלום בתל אביב.

 

מדובר בתביעה לפינוי הנכס שהוגשה על ידי חברת ארלינגר, שמנהלת את הנכסים בכיכר אתרים עבור היזמית חברת JTLV, המתכננת לבנות במקום פרויקט רחב היקף. החברה רכשה את הנכס שבו פועל מועדון החשפנות בשנת 2017, תוך שירשה את חוזה השכירות שבו החזיקו מפעילי המקום, א.ק יוניברס ואור גלובל.

 

חוזה השכירות אמור היה להסתיים בחודש דצמבר 2018, אבל החברות לא התפנו מהמקום והמשיכו להפעיל את המועדון.

 

מועדון הפוסיקט בכיכר אתרים מועדון הפוסיקט בכיכר אתרים צילום: שאול גולן

 

בינואר השנה הוגשה נגדם תביעה בדרישה לפינוי הנכס, באמצעות עו"ד ארז אסרף, ממשרד אסרף ליבוביץ ושות'. הצדדים הגיעו כאמור להסכמות באשר למועד הפינוי, שקיבלו תוקף של פסק דין על ידי השופט טל חבקין.

 

עוד נקבע בפסק הדין, כי סכום הפיצוי לבעלי הנכס ייקבע בנפרד. כפי שהוסכם בין הצדדים, דמי השכירות עד הפינוי עבור ינואר עד יוני כולל, ייעמדו על סכום שייקבע בית המשפט, שלא יפחת מ-117 אלף שקל בצירוף מע"מ, ולא יעלה על 146 אלף שקל בצירוף מע"מ. זאת בהשוואה לדמי השכירות ששילמה עד כה החברה ושעמדו על כ-90 אלף שקל בחודש. עוד הוסכם כי הנתבעות יכולות להקדים את מועד הפינוי ובלבד שיודיעו על כך 30 יום לפני כן.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x