שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
משפט

תביעה: אורגיה עם המנכ"ל, בכיר בלשכה ומתמחה

בכתב התביעה של העובד לשעבר במשרד לירום סנדה נטען כי המנכ"ל התרברב בקיום יחסי מין עם עובדות המשרד, ובכלל זה עם מתמחה, לרבות אורגיה בשיתוף בכיר בלשכה

ענת רואה 06:5303.03.19
למען הזהירות יש לציין כי אין בידי "כלכליסט" כלים לאמת או להפריך את הטענות הבאות, המופיעות בכתב התביעה הנגדי שהגיש העובד לשעבר, עו"ד ירדן פישר, והן מובאות כלשונן בכתב התביעה. כתב הגנה עדיין לא הוגש, אך המעורבים מכחישים את הטענות על אורגיה במשרד לירום סנדה.

 

התביעה הנגדית, על סכום של 568 אלף שקל, הוגשה כחצי שנה לאחר שהמשרד תבע מהעובד חצי מיליון שקל בטענה כי גנב ממנו את פרטי מאגר הלקוחות וניסה לשדל אותם לעבור לעבוד איתו במשרד מתחרה שפתח. לדברי עו"ד סנדה, הוא אף הגיש תלונה במשטרה נגד העובד בגין גזל מאגר הלקוחות וקיבל צו מניעה.

 

 

זיו להב זיו להב

 

עו"ד פישר הכחיש בכתב הגנה שפרץ למאגר המידע של המשרד וגנב מידע, ובתביעה נגדית הוא טוען שפוטר פיטורים בלתי חוקיים, לאחר שהמנכ"ל להב גילה שהעוזרת שלו מקיימת קשר רומנטי עם עו"ד פישר. לטענתו, להב הגיב בזעם ובעוינות, ובתוך ימים ספורים עו"ד פישר, שטוען כי הצטיין בעבודתו וזכה לשבחים רבים, זומן לשימוע ופוטר.

 

העובד טען שפיטוריו "מובלים על ידי מי שהתרברב חדשות לבקרים בקיום יחסי מין עם עובדות המשרד, ובכלל זה עם מתמחה במשרד, לרבות אורגיה בשיתוף גורם בכיר בלשכת עורכי הדין, במתחם משרד התובעת עצמו".

 

"תוצגנה ראיות שלפיהן מר להב נוסע ללונדון עם המתמחה מהמשרד יחד עם עו"ד סנדה ובת זוגו באותם ימים, המזכירה האישית שלו אז, ועם אותו בכיר בלשכת עורכי הדין אשר שמו נקשר לכאורה בפרשיות מין גם עם מתמחות נוספות", הוא טוען בכתב התביעה. "אותו בכיר לשכה היה בעל סמכא בקשר עם סמכויות הלשכה בענייני אימון מתמחים, וכמובן שמר זיו ועו"ד סנדה ממונים ומעסיקים את אותה מתמחה ואחראים לכל עבירה הקשורה בכך ובאופן ישיר".

 

בסעיפי התביעה עצמם לא כותב התובע בבירור את שם הבכיר בלשכה, אך הוא מספק רמזים עבים ומציין את שמו במפורש בנספח שהוגש, ובו מופיעות כמה תמונות ממסיבת יום הולדת שבה השתתפו הבכיר בלשכה, להב, סנדה ולטענת העובד גם מתמחות במשרד.

 

התובע ממשיך ותוקף וטוען שעו"ד סנדה עצמו נישא לפני כמה חודשים למי שהיתה מזכירתו, ומדובר בקשרים רומנטיים שנרקמו בזמן העבודה במשרד ותחת יחסי מרות ביניהם. עוד נטען כי קודם ליחסים האינטימיים עם המזכירה ניהל סנדה קשר רומנטי עם מזכירה אחרת הכפופה לו, ונסע גם איתה לחופשות משותפות בחו"ל, תוך ניצול חמור ביותר של יחסי המרות הישירים והברורים השוררים ביניהם.

 

להב והבכיר בלשכה הכחישו קיום אורגיה במשרד סנדה. הם אישרו ששניהם השתתפו במסיבת יום הולדת בלונדון.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x