$
בחירות 2019
באנר ערוץ בחירות 2019

בלעדי לכלכליסט

אלטשולר שחם העמידו ערבות לעדינה בר שלום; "היא פי 10 מגנץ, פרסונה, אישיות"

גילעד אלטשולר וקלמן שחם, שנתנו בעבר ערבות למפלגת יש עתיד, בחרו עתה להעניק ערבות של 360 אלף שקל לבתו של הרב עובדיה יוסף, שעומדת בראש רשימת "אחי ישראל". אלטשולר "אישה מדהימה, ליברלית, לא עושה מניפולציות, פי 10 מגנץ"

רחלי בינדמן 11:2519.02.19

בעלי בית ההשקעות אלטשולר שחם, גילעד אלטשולר וקלמן שחם, העמידו יחד ערבות של 360 אלף שקל (180 אלף שקל כל אחד) למפלגת "אחי ישראלי" בהובלת עדינה בר שלום, בתו של הרב עובדיה יוסף - כך נודע ל"כלכליסט".

 

אלטשולר העמיד בעבר ערבות למפלגת יש עתיד כשיאיר לפיד התמודד לראשונה. אם בר שלום לא תעבור את אחוז החסימה כספי הערבות ירדו לטימיון.

 

ההיכרות בין אלטשולר ושחם לבר שלום הגיעה דרך האלוף (במיל') גדעון שפר, מספר 2 ברשימה של בר שלום.

 

עדינה בר שלום. "אישה מדהימה ברמות שחבל על הזמן" עדינה בר שלום. "אישה מדהימה ברמות שחבל על הזמן" צילום: אוראל כהן

 

בשיחה עם "כלכליסט" הסביר אלטשולר את התמיכה

המפתיעה שלו: "היא אישה מדהימה ברמות שחבל על הזמן. לא ראיתי הרבה כאלה. אני מאד מזדהה איתה. היא מאד ליברלית בדעותיה וזה שהיא הבת של הרב עובדיה יוסף זה לא אומר כלום. היא בעד תחבורה ציבורית בשבת למשל. אנשים לא מכירים אותה ואת העשייה שלה וחבל. היא פי 10 מגנץ, היא פרסונה, אישיות". 

 

אלטשולר הוסיף "אני מרגיש שמדובר באנשים עם יושרה שלא עושים מניפולציות. כאלה שלא מביאים כל מיני שמות כמו ניסנקורן כדי להביא עוד קולות. אני הולך איתה עד הסוף גם אם אני אזרוק בסוף את הקול לפח. בר שלום היתה הראשונה להקים מדרשה לבנות חרדיות. גדעון שפר אלוף בצבא, היה בשבי, אנשים בליגה אחרת לגמרי", הדגיש.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x