שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
משפט

בלעדי לכלכליסט

חברת האמרגנות "עננה" תובעת חצי מיליון שקל מהזמר מיקי גבריאלוב

החברה, שעוסקת בניהול יוצרים ואמנים, טוענת שהזמר והחברה על שמו הפרו את התחייבויותיהם במסגרת הסכם ניהול. גבריאלוב: "מדובר בטענות שווא"

ליטל דוברוביצקי 08:5119.02.19

חברת עננה, העוסקת בניהול יוצרים ואמנים, תובעת חצי מיליון שקל מהזמר מיקי גבריאלוב. זאת בטענה כי גבריאלוב והחברה על שמו הפרו את התחייבויותיהם במסגרת הסכם ניהול.

 

עננה טוענת, באמצעות עו"ד עידו חיטמן, כי "הפעולות שביצעה הביאו לכך שבין פברואר 2014 למאי 2015 גבריאלוב הכניס מאות אלפי שקלים מהופעות, אלא שהנתבעים הפרו את התחייבויותיהם". עננה טוענת כי באוקטובר 2018 הודיע גבריאלוב לעננה כי הסכם הניהול ביניהם יסתיים בסוף 2018, וכי אינו מעוניין לחדשו. לפיכך, טוענת עננה, על הנתבעים להעביר לה כל סכום שהתקבל אצלן בגין פעילות אמנותית, לפחות עד סוף 2018. "חרף זאת, לעננה נודע על מספר מקרים בהם הפרו הנתבעים את ההסכם".

 

 

מיקי גבריאלוב בהופעה (ארכיון) מיקי גבריאלוב בהופעה (ארכיון) צילום: נמרוד גליקמן

 

כמו כן נטען כי "גבריאלוב קיים הופעת איחוד של הצ'רצ'ילים מבלי ליידע את עננה ולהעביר לה כספים. מאוגוסט 2015 הנתבעים לא דיווחו לעננה על הכנסותיהם מהופעות שקיים גבריאלוב". ב־2016 הגיש גבריאלוב נגד עננה תביעה בסך 4.5 מיליון שקל, בטענה שייצגה אותו באופן כושל. עננה טענה שהתביעה מופרכת. התיק עוד מתנהל.

 

גבריאלוב: "ב־2016 תבעתי את עננה ובעליה יניב דוידסון. פתאום, אחרי יותר משנתיים, וכנראה כדי להפעיל עליי לחץ פסול לסגת מתביעתי הצודקת, הם החליטו לתבוע אותי בתואנה שלא שילמתי להם עבור הופעות. אלה טענות שווא. חבל שהם בוחרים להכפיש את שמי ולא לגלות שהם הפרו בצורה בוטה התחייבויות מולי".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x