בחירות 2019
באנר ערוץ בחירות 2019

כלכליסט TV

שלטים, ג'ינגלים, סער ונתניהו - ביקור בפריימריז בליכוד

120 אלף מתפקדי הליכוד יצאו ל-131 קלפיות כדי לבחור את המועמדים שלהם לכנסת הבאה. כך זה נראה בסרטם של מאור שלום סויסה וטל אזולאי

מאור שלום סויסה 19:2205.02.19

היום (ג') יצאו כ-120 אלף מתפקדי הליכוד בעלי זכות בחירה אל הקלפיות כדי לבחור את המועמדים שלהם לרשימת הליכוד לכנסת הבאה. הקלפיות נפרסו ב-131 מוקדים ברחבי הארץ ואנחנו יצאנו אל הקלפי השוקקת ביותר במרכז הירידים בתל אביב.

 

 

בעוד כשלושה חודשים יפתחו באותם גני תערוכה אירועי האירוויזיון, אבל נראה כי החגיגות הוקדמו, אמנם חגיגות מסוג אחר, אבל גם שם ראינו לוליינים בתחפושות על קביים וחד אופן, ג'ינגלים של הליכוד ושל המתמודדים השונים שיוצרים תמהיל צורם לאוזן ואין סוף שלטים בגווני כחול לבן. וכמובן - חברי כנסת רבים שפקדו את הקלפי, חלקם כדי להצביע וחלקם כדי להראות נוכחות.

הפריימריז בליכוד הפריימריז בליכוד צילום: טל אזולאי

 

הבחירות המקדימות נערכו בצל ההתכתשות בין ראש הממשלה בנימין נתניהו לבין המועמד החדש-ישן גדעון סער. שאלנו מספר מצביעים מה דעתם על הסכסוך - רבים ניסו להימנע מלקחת צד אך הביעו צער על עצם קיומו.

 

הפריימריז התקיימו גם בצל סערת הליכודניקים החדשים שהשבוע בית הדין של המפלגה פסל חברות של 1,000 מהם. יחיאל חזן, ח"כ לשעבר ואביו של ח"כ בהווה אורן חזן, שהגיע להביע תמיכה בבנו כינה את קבוצת הליכודניקים החדשים "לפלפים לבנים" וטען כי הם מזיקים לתנועה ויש להוקיע אותם. מנגד, ניר הירשמן, שמתמודד מטעם הליכודניקים החדשים טוען שהם באו לתקן ולהחזיר את הערכים הישנים של הליכוד לטענתו.

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x