$
משפט

כתב אישום נגד הסקסולוג דניאל דריי בחשד לעבירות מס

על פי החשד, דריי השמיט בין השנים 2006-2014 הכנסות בסך של כמעט 3.5 מיליון שקל באמצעות פנקסי חשבוניות כוזבים

עמרי מילמן 13:1216.01.19
הפרקליטות הגישה היום כתב אישום נגד הסקסולוג דניאל דריי מתל אביב בגין עברות מס. על פי החשד דריי השמיט בין 2006-2014 הכנסות בסך של כמעט 3.5 מיליון שקל באמצעות פנקסי חשבוניות כוזבים מהם השמיט את אותן הכנסות. החקירה התבצעה על ידי יחידת יהלום ברשות המסים.

 

הסקסולוג ד"ר דניאל דריי הסקסולוג ד"ר דניאל דריי צילום: יובל חן

 

 

על פי כתב האישום, בכל שנה, ניהל דריי יומן רופא התואם את היומן הפיקטיבי שתעד באופן חלקי את הטיפולים שניתנו בקליניקה על ידו. עוד עולה כי הנחה את מזכירתו לקחת את היומן האמיתי בכל יום לביתה על מנת שלא ייתפס על ידי רשויות המס. בנוסף הנחה אותה להסתיר את היומן האמיתי בביקורי רשויות המס בקליניקה וקיבל את התשלום עבור הטיפולים במזומן.

 

לפי כתב האישום דריי מילא 45 חשבוניות לאחר פתיחת החקירה במטרה ליצור מצג כאילו הוצאו ב-2012 עבור טיפולים ללקוחותיו במטרה להכשיל את החקירה. בנוסף זייף 13 קבלות כך שנראה כאילו ניתנו למטופלים שלו ב-2011 במטרה להכשיל את החקירה.

 

תגובת עו"ד אודי ברזילי, שמייצג את דריי: "כמעט 5 שנים התלבטה הפרקליטות אם יש מקום לכתב אישום בפרשה, ולא בכדי. בפועל, בלי שניתנה לנו זכות למצות את השימוע הוגש כתב אישום, ומיד יצאה הודעה לעיתונות המתפארת בכך שדמות מוכרת תעמוד בקרוב למשפט. אין לנו ספק כי בפרשה זו אין מקום להליך פלילי, וכך יתגלה בהמשך השימוע או בבית המשפט אם ניאלץ להגיע לכך".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x