$
בחירות 2019
באנר ערוץ בחירות 2019

בחירות 2019

מפרשת הצוללות לבחירות: דוד שרן יתמודד על מקום ברשימת הליכוד לכנסת

שרן, מזכיר קצא"א הנמצא בחופשה ללא תשלום ולשעבר מנהל לשכתו של רה"מ נתניהו, מבקש לתפוס את המקום המיועד למחוז ת"א. באוקטובר האחרון המליצה המשטרה להעמידו לדין במסגרת תיק 3000

צבי זרחיה וליאור גוטמן 13:3714.01.19

דוד שרן, מזכיר קצא"א הנמצא בחופשה ללא תשלום, הודיע היום (ב') על התמודדותו על מקום ברשימת הליכוד לכנסת ה-21 ועל כן ממשיך את החופשה בלא תשלום שבה הוא נמצא. שרן מבקש לתפוס את המקום המיועד למחוז תל אביב.

 

שרן שימש בעבר כמנהל לשכתו של רה"מ בנימין נתניהו, וקודם לכן כראש המטה של השר יובל שטייניץ במשרד האוצר. הפריימריז בליכוד ייערכו ב-5 בפברואר 2019.

 

המשטרה המליצה באוקטובר 2018 להעמיד לדין את שרן ב"פרשת הצוללות".

 

דוד שרן דוד שרן צילום: דנה קופל

 

 

ב-2017 פתחה המשטרה בחקירה נגד שרן שנחשד לכאורה בלקיחת שוחד, מרמה, הפרת אמונים וקשירת קשר לביצוע פשע במסגרת "פרשת הצוללות" ורכש 4 ספינות האבטחה לאסדות הגז.

 

לפי החשד, שרן הדליף לכאורה במסגרת תפקידו כראש מטה משרד רה"מ למיקי גנור - נציג חברת טינסקרופ הגרמנית - מידע על מכרזים בתחום הרכש הביטחוני לרבות יחסי הכוחות והצבעות השרים בקבינט הביטחוני מדיני הקשורות לנושא.

 

שרן אמר בתשובה ל"כלכליסט" על ההמלצה להגיש נגדו כתב אישום, כי "לכל אדם יש את חזקת החפות כל עוד לא הורשע, יש חופש עיסוק וישנו חופש להיבחר. אני מאמין שלגבי לא יהיה כלום בפרשה ואיני מתכוון להיות בן ערובה בגללה".

 

המקום ברשימת הליכוד לסניף תל אביב הוא 30 שנחשב כיום ריאלי.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x