שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בחירות 2019
באנר ערוץ בחירות 2019

ח"כ מיקי רוזנטל הודיע: פורש מהכנסת

רוזנטל, לא יתמודד לכנסת ה-21 במסגרת הבחירות המוקדמות בעבודה. רוזנטל: "״אף פעם לא ראיתי בחברותי בכנסת מטרה והפוליטיקה בעיני היא רק אמצעי"

צבי זרחיה 11:1809.01.19

חבר-הכנסת מיקי רוזנטל (המחנה הציוני) הודיע היום כי הוא יפרוש מהכנסת בתום הקדנציה הנוכחית ולא יתמודד לכנסת ה-21 במסגרת הבחירות המוקדמות ב״עבודה״.

רוזנטל היה חבר כנסת פעיל במיוחד בוועדת הכספים, ושימש כחבר כנסת משנת 2013. קודם לכן היה עיתונאי ושימש בתפקידים בכירים בתקשורת. סרטו "שיטת השקשוקה" על "האחים עופר" זכה לתהודה.

 

רוזנטל מסר: ״אני פורש מפוליטיקה מפלגתית, אך איני פורש מהציבוריות הישראלית. אמשיך להיאבק על דמותה של ישראל כמדינה יהודית, שוויונית וחותרת לשלום, חברה צודקת יותר ומושחתת פחות״.

 

ח"כ מיקי רוזנטל ח"כ מיקי רוזנטל צילום: עומר מסינגר

 

״אף פעם לא ראיתי בחברותי בכנסת מטרה והפוליטיקה בעיני היא רק אמצעי. אני מסכם בגאווה את 6 שנות שירותי בכנסת, עם חקיקה משמעותית מאוד ועבודה פרלמנטרית מעמיקה, לא פופוליסטית.

 

״את הפוליטיקה עצמה מעולם לא חיבבתי ומעולם לא הצטיינתי בה״, הוסיף רוזנטל. ״כל חיי המקצועיים הייתי מהמובילים ולשם אני שואף. אני מאמין בכל ליבי באחריות אישית של אנשי ציבור ולא רק בדיבורים. אני שותף לכישלונה של מפלגת העבודה, מסיק מסקנות ולוקח על כך אחריות״.

 

רוזנטל סיכם: ״חבר כנסת באופוזיציה דומה למדי לשוער כדורגל. הוא עובד במניעה. מניעה של מהלכים שרירותיים, פוגעניים וסקטוריאליים. על אף שלרוב תהיה התהילה של החלוצים והמבקיעים, אני גאה בתפקידי כשוער באופוזיציה. מנעתי כוונות זדון רבות של הממשלה. זהו תפקיד כפוי טובה אבל חשוב מאוד לדמוקרטיה. אני מודה מאוד לכל מי שנתן בי אמון, שמח שהצלחתי לסייע לאלפי אנשים ומתנצל בפני מי שלא עלה בידי לפתור את בעיותיו".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x