$
בחירות 2019
באנר ערוץ בחירות 2019

מנכ"ל משרד השיכון חגי רזניק מצטרף למפלגתה של אורלי לוי

זמן קצר לאחר עזיבת השר גלנט את משרד השיכון, התפטר רזניק מתפקידו והודיע על ריצה לכנסת ברשימתה של לוי. במקביל להתפטרות הגיש רזניק לשר האוצר משה כחלון את המלצות הוועדה בראשותו להגדלת היצע הדיור הציבורי

נמרוד בוסו 22:0731.12.18
מנכ"ל משרד הבינוי והשיכון חגי רזניק התפטר היום (ב') מתפקידו והודיע על הצטרפותו למפלגתה החדשה של חברת הכנסת אורלי לוי, גשר. זאת, זמן קצר לאחר שנודע כי שר הבינוי והשיכון יואב גלנט, שמינה את רזניק לתפקיד, מתפטר מתפקידו במשרד ועוזב את מפלגת כולנו, לטובת התמודדות בפריימריז בליכוד.

 

 

 

עם התפטרותו, הגיש רזניק לשר כחלון את מסקנות הוועדה הבינמשרדית בראשה עמד להגדלת מאגר דירות הדיור הציבורי. במכתב ההתפטרות כתב רזניק כי החליט להצטרף למפלגתה של לוי, על מנת להשלים את המשימה בה החל עם ניסוח תכנית "לגור בכבוד" ולדאוג לציבור 30,000 הזכאים לדיור ציבורי. "אני תקווה כי כל ממשלה שתקום בחודשים הבאים תשלב את עיקרי התכנית בכל הסכם קואליציוני ותפעל בכל הכוח ליישום הפתרונות אשר ייצרנו". 

 

 

רזניק, 41, חבר קיבוץ רביבים שבנגב, שימש בעבר כמזכיר הקיבוץ, מנהל פנימיית נוער בשדה בוקר וכמנכ"ל המועצה האזורית רמת הנגב. לאחר מכן שימש בסגל הבכיר של משרד הבינוי והשיכון תחת השר גלנט במשך 4 שנים, מהן שנתיים כמנכ"ל המשרד. עם מינויו נחשף בכלי התקשורת גם סיפורו האישי הייחודי, אשר כולל את הוצאתו מביתו בהיותו ילד בצו שופט ואת הגעתו לקיבוץ רביבים כילד חוץ במסגרת תוכנית של משרד הרווחה.

 

 

חגי רזניק חגי רזניק צילום: עמית שעל

בטל שלח
    לכל התגובות
    x