שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בחירות 2019
באנר ערוץ בחירות 2019

בחירות 2019

גנץ הגיש בקשה לרשום את מפלגתו החדשה: "חוסן לישראל"

לפי הסקרים האחרונים, מפלגה בראשותו של הרמטכ"ל לשעבר בני גנץ משיגה 13-16 מנדטים. מנהלי הקמפיין הם איתי בן חורין וטל אלכסנדרוביץ. בכוורת - משה תאומים וסמי סגול

צבי זרחיה 14:5927.12.18

בני גנץ הגיש היום (ה') בצהריים לרשם המפלגות בקשה לרשום את מפלגתו החדשה - תחת השם "חוסן לישראל".

 

 

גנץ החליט להתמודד בראשות מפלגה עצמאית עם זאת לא מן הנמנע שעד לבחירות יבצע חיבורים עם מפלגות אחרות. באחרונה פורסם על מו"מ המתנהל בין גנץ לבין הרמטכ"ל ושר הביטחון לשעבר משה בוגי יעלון. לפי הדיווחים, השניים יקימו שתי מפלגות נפרדות שעשויות לרוץ במשותף בבחירות הקרובות לכנסת בראשותו של גנץ.

 

בסקרי דעת הקהל האחרונים משיגה מפלגתו של גנץ 13 עד 16 מנדטים. מנהלי הקמפיין הם איתי בן חורין וטל אלכסנדרוביץ שניהלו ב-2013 את הקמפיין של שלי יחימוביץ ומפלגת העבודה ושל אבי ניסנקורן מול יחימוביץ על ראשות ההסתדרות. השניים ניהלו קמפיינים גם לטל אוחנה, זאב בילסקי, ומיכאל ביטון שמוזכר כמי שעשוי להיות ברשימה. בין האישים שנמצאים ב"כוורת" של גנץ: חילי טרופר שפועל להקמת המפלגה, הפרסומאי משה תאומים ואיש העסקים סמי סגול.

 

בני גנץ בני גנץ צילום: אלכס קולומויסקי

 

 

לפני כשבועיים פורסם ב"כלכליסט" כי חברת הסייבר המימד החמישי שבראשה עומד בני גנץ נסגרה. החברה פיטרה את כל עובדיה ומכרה את הפעילות שלה. נשיא המימד החמישי רם בן-ברק אמר אז ל"כלכליסט" כי "החברה משנה פעילות. מכרנו את המוצרים שלנו ואכן פיטרנו את העובדים, אבל הכל נעשה בצורה מסודרת ובלי דרמה. היו לנו בעיות עם משקיעים והחלטנו לשנות כיוון. העובדים והספקים קיבלו את מה שמגיע להם".

 

גנץ מונה ליו"ר החברה בספטמבר 2015. כשמונה לתפקיד אמר גנץ כי "מדובר בתחום מרתק ועל כן בחרתי להצטרף למימד החמישי ולהוביל את הדירקטוריון שלה". בפברואר 2016 הצטרף לחברה בן-ברק, המשנה לשעבר לראש המוסד שהיה גם מועמד לתפקיד ראש המוסד, כנשיא.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x