תיירות

בלעדי

חברת התעופה וירג'ין של ברנסון בדרך לישראל

וירג'ין אטלנטיק מעוניינת לטוס לארץ מספטמבר, ולקיים טיסה מיוחדת לאירוויזיון

דני שדה 07:3424.12.18
חברת התעופה וירג'ין אטלנטיק מתכננת להתחיל לבצע טיסות לתל־אביב. לרגל השקת הקו היא מעוניינת לבצע טיסת שכר מיוחדת שתביא מלונדון אוהדים בריטים לתחרות האירוויזיון במאי בישראל.

 

בחודש שעבר התקיימה במדריד ועידת ה"סלוטים" של יאט"א. בוועידה נפגשו נציגים של וירג'ין עם נציגים של רשות שדות התעופה, והביעו את רצונם להתחיל לטוס לישראל בספטמבר הקרוב. נציג וירג'ין אמר כי מאחר שהחברה נוהגת לערוך השקות נוצצות של קווים חדשים, היא מבקשת לבצע את ההשקה של הקו כבר במאי. בכוונתה להפעיל טיסת שכר לישראל ב־11 במאי במטוס איירבוס 330 עם 258 מושבים. הטיסה חזרה תצא למחרת ריקה, כששבוע לאחר מכן יגיע מטוס ריק של החברה כדי לאסוף בחזרה את האוהדים הבריטים.

 

מטוס של חברת תעופה וירג'ין מטוס של חברת תעופה וירג'ין צילום: בלומברג

 

 

בשבוע הבא צפויים להגיע נציגים של וירג'ין אטלנטיק לישראל, כדי לסייר במתקנים השונים של נתב"ג ולסגור פרטים לגבי תחילת הטיסות.

 

וירג'ין אטלנטיק, המזוהה עם הבעלים המיליארדר ריצ'רד ברנסון, מבצעת טיסות לצפון אמריקה, הקריביים, אפריקה ואסיה. לחברה 44 מטוסים, בהם מטוסי איירבוס 330 ו־340 ומטוסי בואינג 747 ו־787.

 

"אני שמח שיותר ויותר חברות תעופה מתווספות לשוק התעופה בישראל ופותחות קווי תעופה ישירים לנתב"ג", אמר אתמול שר התחבורה ישראל כץ, "הנוסע הישראלי יכול היום לרכוש כרטיסי טיסה במחירים זולים במיוחד לעשרות יעדים חדשים".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x