$
משפט

פרסום ראשון

ביהמ"ש אישר: יצרנית חלקי כיפת ברזל שנקלעה לחובות תימכר ב-7.15 מיליון שקל

חברת מנטין אינווסטמנטס תרכוש את אולטרפלסט תעשיות שצברה חובות של 22 מיליון שקל והגישה בקשה לאישור הסדר עם נושיה, שאישר ביהמ"ש

בית המשפט המחוזי מרכז אישר היום (א') את מכירת אולטרפלסט תעשיות, יצרנית חלקי כיפת ברזל לחברת מנטין אינווסטמנטס (Mantin Investments) הישראלית, בסכום של 7.150 מיליון שקל.

 

 

כחלק מההסדר, תמוזג אולטרפלסט אל תוך מנטין אינווסטמנטס, ותשמור על מקום עבודתם של לפחות 85% מהעובדים. הייצור ימשיך כסדרו במקום מושבה של אולטרפלסט במודיעין, מה שיקל על העובדים, הלקוחות והספקים.

 

לאחרונה חשף "כלכליסט", כי החברה פנתה לבית המשפט בחודש שעבר לאשר הסדר חוב עם נושיה ולפעול להזרמת הון חדש, כאשר מצבת חובותיה הכוללת לנושיה, עמדה על סך של כ-22 מיליון שקל.

 

בין המוצרים שמשווקת ומייצרת החברה נכללים חלקי הרובה הצה"לי "תבור", ראש מערכת הרדאר של מערכת "כיפת ברזל", כנפי היגוי לטילים המשרתים את המערכת הביטחונית, חלקים לקסדות טייס של מטוס התקיפה 35-F ועוד.

 

כיפת ברזל כיפת ברזל קרדיט: דובר צה"ל

 

 

אולטרפלסט תעשיות הגישה באמצעות עוה"ד עמית לדרמן ועידן מילר בקשה דחופה לכינוס אסיפות נושים ולאישור הסדר עם נושיה. החברה נוסדה בשנת 1993 ופועלת ממפעל החברה במודיעין, מעסיקה כ-50 עובדים והינה בעלת מוניטין רב בתחומה - ייצור מוצרי פלסטיק, חלקי נשק ומכונות.

 

מבקשת החברה עלה כי בין לקוחותיה נמנות חברות מהמובילות בתעשיות הביטחוניות בארץ ובחו"ל כגון אלביט מערכות, התעשייה האווירית, רפא"ל ועוד. כאמור, בעקבות פרסומים של הנאמן, עו"ד ורו"ח אשר אנגלמן, מ-PwC Israel, התקבלו מספר הצעות ובוצעה פעילות התמחרות, בסופה נבחרה ההצעה של מנטין. יש להדגיש כי מדובר בהליך שנוהל ללא הקפאת הליכים. השופטת עירית וינברג נוטוביץ מינתה את רו"ח אשר אנגלמן כנאמן לביצוע הסדר הנושים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x