$
משפט

פרסום ראשון

בקשת הפירוק נגד IDC של משה חוגג סולקה, מינוי המפרק הזמני בוטל

בית המשפט אישר בקשה מוסכמת לביטול מינוי המפרק הזמני וסילוק בקשת הפירוק, לאחר שהצדדים הסדירו את הסכסוך ביניהם בהליך גישור; בעלי המניות באני אופשן, שהגישו את בקשת הפירוק: "מצרים על עוגמת הנפש שנגרמה למשה חוגג ולבני משפחתו"

בקשת הפירוק שהוגשה נגד חברת IDC של משה חוגג (באמצעות קרן סינגולריטים) תסולק, ומינוי המפרק הזמני לחברת IDC יבוטל - כך נודע ל"כלכליסט".

 

השופט חגי ברנר אישר בקשה משותפת שהוגשה אליו על ידי מבקשי הפירוק ועל ידי סינגולריטים. זאת לאחר שהצדדיים הסדירו את הסכסוך ביניהם בהליך גישור מחוץ לבית המשפט.

 

נציגת הכנ"ר, עו"ד נחמה אבן ספיר, הגישה היום לבית המשפט המחוזי בתל אביב תגובה ממנה נחשף כי הצדדים פנו להליך גישור. היא ציינה בתגובה לבית המשפט כי "הצדדים השכילו לפנות להליך גישור על מנת לפתור את המחלוקות העסקיות שהתגלעו ביניהם. נציגות הכונס הרשמי באו היום בדברים עם המפרק הזמני, וזה הבהיר כי בשלב ראשוני לא נמצא כי לחברה נשייה משמעותית. בנסיבות אלו וכאשר גם המפרק הזמני נתן הסכמתו הכונס הרשמי אינו מתנגד למבוקש".

 

משה חוגג משה חוגג צילום: אוראל כהן

 

בסוף נובמבר בית המשפט מינה מפרק זמני ל-IDC. בכך נעתר השופט ברנר לבקשתם של 17 בעלי מניות בחברת אני אופשן שנרכשה על ידי IDC, שטענו לחוב כספי.

 

עוד טענו המבקשים באמצעות עו"ד עפר פירט ועו"ד ליאור דגן ממשרד פירט, וילנסקי, מזרחי, כנעני, כי חוגג מבריח כביכול נכסים מ-IDC.

 

מנגד הגישה סינגולריטים, שחוגג עומד בראשה, בקשה לבטל את צו המינוי של מפרק זמני ל-IDC . הקרן טענה כי מדובר בבקשה מופרכת שכול כולה תכסיס משפטי.

 

הצדדים מסרו תגובה משותפת שלפיה "בעלי מניות באני אופשן הגישו בקשה לפירוק קבוע ולמינוי מפרק זמני כנגד IDC ובמסגרת זו העלו טענות כנגד IDC וכנגד התנהלות אישית של משה חוגג העומד בראש קרן סינגולריטים.

 

"לאחר שקרן סינגולריטים הגישה לבית המשפט המחוזי בקשה לביטול צו מינוי המפרק הזמני ומבקשי הפירוק נחשפו לכל ההתייחסויות והתשובות של קרן סינגולריטים ושל מר חוגג לטענות שהעלו, ניהלו הצדדים הליך גישור בפני עו"ד צבי בר-נתן, והגיעו להסכמות המסיימות את המחלוקות העסקיות ההדדיות ביניהם ויישבו באופן סופי ומוחלט את כל הטענות שביניהם.

במסגרת הליך הגישור וכחלק בלתי נפרד ממנו, מבקשי הפירוק משכו את בקשת הפירוק וחזרו בהם מהטענות שהועלו בה והם מצרים על עוגמת הנפש שנגרמה למשה חוגג ולבני משפחתו".

 

 

את משה חוגג מייצגים עוה"ד אהרון מיכאלי, יהודה רוזנטל ואפרת רייטן ממשרד גולדפרב זליגמן.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x