$
משפט

משה חוגג: לבטל את מינוי המפרק הזמני לחברת IDC

חברת סינגולריטים, שהיא בעלת מניות ב-IDC ובראשה עומד חוגג, הגישה בקשה למחוזי בת"א לעיין מחדש בהחלטה

איש העסקים משה חוגג לא מוותר. קרן ההשקעות סינגולריטים, שההוא עומד בראשה, הגישה היום (ה') לבית המשפט המחוזי בתל אביב בקשה לעיון מחדש בהחלטה למינוי מפרק זמני לחברת IDC העוסקת בהנפקת מטבעות דיגיטליים.

 

במסגרת הבקשה ביקשה קרן סינגולריטים שהינה בעלת מניות ב-IDC לבטל את מינוי המפרק הזמני שניתן על ידי בית המשפט המחוזי לבקשת בעלי מניות ב-AOH. במסגרת הבקשה, אשר הוגשה באמצעות עוה"ד אלי זהר, אהרן מיכאלי, יהודה רוזנטל, עוז סאסי, אפרת רייטן ואסף דהן ממשרד גולדפרב זליגמן, ואשר נתמכת בתצהיר של משה חוגג, טוענת סיגולריטים, שהינה בעלת מניות מהותית כי: "מדובר בבקשה מופרכת, שכל כולה תכסיס משפטי".

 

 

משה חוגג משה חוגג

 

 

עוד נטען בבקשה, כי כל רצונם של מבקשי בקשת הפירוק הוא הכפשת שמו של חוגג ופגיעה במוניטין שצבר, כדי שאלו ישמשו מנוף לחץ לתשלום כספים שאינם מגיעים להם. סינגולריטים מבהירה בבקשה, כי "נכון למועד הגשת הבקשה למינוי וטרם ההחלטה על מינוי מפרק זמני, החברה לא היתה חדלת פירעון - תזרימית או מאזנית, שכן סינגולריטים (בעצמה או באמצעות חברות אחרות הקשורות אליה), הזרימה כספים רבים (מיליוני דולרים) כהלוואות בעלים לצורך המשך פעילותה של החברה. אם מינוי המפרק הזמני לא יבוטל והחברה תתנהל תחת המפרק הזמני, סינגולריטים אינה מתכוונת לממן את פעילות החברה... ובכך יהיה בוודאות כדי לגזור על החברה דין כליה".

 

כזכור, השופט חגי ברנר מינה לאחרונה מפרק זמני לחברת IDC בשליטת משה חוגג (באמצעות קרן סינגולריטים) . בכך נעתר השופט לבקשתם של 17 בעלי מניות בחברת אני אופשן שנרכשה על ידי IDC. את בעלי המניות באני אופשן מייצגים עוה"ד עפר פירט וליאור דגן.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x