$
משפט

בלעדי לכלכליסט

ביהמ"ש התיר לזמר דודו פישר לנסוע לוינה ולהופיע

בכך נעתר בימ"ש לבקשת פישר לבטל זמנית את צו עיכוב היציאה מן הארץ שהוצא כנגדו בהליך פשיטת הרגל. המנהל המיוחד לנכסי פישר הסכים לבקשה בתנאי שישלם עד פברואר את חוב הפיגורים שלו לקופת הכינוס

דודו פישר בדרך לווינה. הזמר והחזן דודו פישר המצוי בהליך פשיטת רגל ביקש אתמול (ג') מבית המשפט המחוזי בנצרת לבטל את צו עיכוב היציאה מן הארץ שהוצא לו לתקופה של יומיים מה-7 עד ה-9 בדצמבר לצורך הופעה בחו"ל. זאת בכפוף, בין היתר, להפקדתה של ערבות בנקאית שתינתן על ידי צד שלישי אשר תופקד בידי המנהל המיוחד לנכסיו על סך 250 אלף שקל.

 

דודו פישר דודו פישר

 

המנהל המיוחד לנכסיו של פישר, עו"ד אופיר דידי לא התנגד לבקשה בכפוף לכך שפישר ישלם עד לפברואר 2019 את מלוא חוב הפיגורים לקופת הכינוס. השופט גדי צפריר קבע אתמול (ג'), כי "לאחר עיון בבקשה המוסכמת בהתחשב במטרת הנסיעה ובהתאם לאינטרס השיקומי של הליך צו עיכוב היציאה מן הארץ כנגד החייב יבוטל באופן זמני לתקופה מה-7 בדצמבר עד ה-9 בדצמבר וזאת בכפוף להפקדת ערבות צד שלישי על סך 250 אלף שקל וכן בחתימת צד שלישי על ערבות שאינה מוגבלת בסכום".

 

כזכור, ב-6 בדצמבר ניתן לבקשת פישר צו כינוס על ידי בית המשפט ועו"ד אופיר דידי מונה כמנהל מיוחד לנכסיו. פישר טען במסגרת הבקשה שהוגשה אתמול לבית המשפט כי הוא "זמר וחזן המופיע בהופעות בישראל והן בחו"ל, בעיקר בארה"ב. לפישר קבועה הופעה בוינה במועד היציאה לחו"ל והוא עתיד לשוב לישראל מיד לאחר ההופעה. השתתפות פישר באירוע נדרשת לצורך פרנסתו והשתכרותו של פישר מחד, ולאפשר את פרסומו שהינו הכרחי במקצוע הנ"ל לצורך הזמנות נוספות ממנו מאידך.

 

ביטול צו עיכוב היציאה מן הארץ של החייב, אם כן, יאפשר את מיצוי כושר השתכרותו של החייב ובפרט כאשר הרווחים מהופעות בחו"ל גבוהות יותר מהרווחים מהופעות המתקיימות בישראל". עוד נטען כי "פישר משתף פעולה באופן מלא בהליך, ובידי המנהל המיוחד כבר התקבלה תמורת מכר הדירה של פישר בניו יורק". את פישר מייצג עו"ד נעם מ. זוכמן.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x