$
משפט

השף רפי כהן, שהוכרז כפושט רגל, "מתכנן פתיחת מסעדה חדשה"

כך כותב בא כוחו של השף, שהפעיל בעבר את מסעדת רפאל היוקרתית בתל־אביב והוכרז פושט רגל במאי. הוא צפוי להמשיך לעבוד כיועץ קולינרי לחברת הסלטים צבר

למרות פשיטת הרגל: השף רפי כהן שוקד בימים אלו על פתיחת מסעדה חדשה בעזרת משקיע. "כשהדברים יקרמו עור וגידים, הכנסתו החודשית של החייב עתידה לגדול", כך עולה ממכתב ששלח לאחרונה בא כוחו של כהן, עו"ד ברק מלכית, לנאמן בפשיטת הרגל של כהן, עו"ד ליאור כספי.

 

 

עוד עולה מהמכתב כי כהן הגיע למתווה מותנה עם חברת הסלטים צבר בעניין המשך העסקתו כיועץ קולינרי בחברה שבמסגרתו הוא צפוי להשתכר סכום מקסימלי של 20 אלף שקל ברוטו.

 

כהן, שהפעיל בעבר את מסעדת רפאל היוקרתית בתל־אביב, הוכרז כפושט רגל במאי האחרון. המכתב של בא כוחו צורף כנספח לעדכון שהגיש שלשום עו"ד כספי לבית המשפט. כספי טען כי כהן יוצר סחבת מיותרת ומתחמק מהמוטל עליו למרות צו הכינוס שניתן לנכסיו.

רפי כהן בבית המשפט (ארכיון) רפי כהן בבית המשפט (ארכיון) צילום: יריב כץ

 

 

במכתב של בא כוח כהן מ־31 באוקטובר הוא ביקש גם להפחית את התשלום שהושת על כהן מ־7,500 ל־750 שקל בחודש.

 

הנאמן דחה את בקשת כהן וכתב: "בהתאם לצו כינוס מאפריל 2017 הושת על רפי כהן תשלום של 7,500 שקל בחודש. נכון למועד זה (6 בנובמבר - ל"ד) רפי כהן לא שילם מאום. על פניו, משלא שילם החייב מעולם ולו אף שקל לטובת נושיו, נראה כי אין מקום בשלב זה להיענות לבקשה להפחתת צו תשלומים".

 

עוד ציין הנאמן כי רפי כהן הודה כי "הוריו וחבריו מממנים את מחייתו, לרבות תשלום דמי לינה במלון בכ־7,000 שקל בחודש, תשלום מופרז לכל הדעות אותו נדרש החייב לתעל לטובת ההליך". בא כוחו של כהן בחר אתמול שלא להגיב לידיעה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x