$
משפט

הנאמן לנכסי ענבל אור: "חשש שתנסה לברוח"

עו"ד איתן ארז טוען כי אשת הנדל"ן שהסתבכה ביקשה את דרכונה שנמצא בפרקליטות; ביקש להעבירו למשרדו ושהוא יפקיד אותו בכספת ביהמ"ש; אור בתגובה: "לא אתן לארז את התענוג שאני אעזוב"

ליטל דוברוביצקי 07:5028.11.18

הנאמן לנכסי ענבל אור, עו"ד איתן ארז, טוען כי אור ביקשה את הדרכון שלה, שנמצא בפרקליטות מיסוי וכלכלה, ויש חשש שתנסה לברוח מהארץ. ארז ביקש מנשיא המחוזי בתל־אביב השופט איתן אורנשטיין להורות לפרקליטות להעביר למשרדו את הדרכון של אשת הנדל"ן שהסתבכה – ושהוא יפקיד אותו בכספת ביהמ"ש.

 

 

 

אור הוכרזה כפושטת רגל, וארז מונה לנאמן לנכסיה. לטענתו, ב־22 בנובמבר דווח לו ממחלקת חקירות מע"מ ירושלים כי אור ביקשה את הדרכון, וב־25 בנובמבר למד שהפרקליטות מתכוונת להעמידה לדין בכפוף לשימוע בגין מספר חשדות, בהם זיוף ומרמה, ולאור זאת יש חשש שהיא תנסה להפר את צו עיכוב היציאה מהארץ.

 

 

ענבל אור ענבל אור צילום: אוראל כהן

 

ארז כתב לפרקליטות: "צו עיכוב יציאה בהליך פשיטת רגל, תקף עד לתום ההליך. הפרקליטות מתבקשת שלא לתת לחייבת את דרכונה, כי יש חשש שהיא תנסה להפר אותו ולהימלט מהמדינה".

 

אור מסרה: "לא אתן לארז את התענוג שאני אעזוב. אין לי כוונה לעזוב את הארץ. להפך. אלחם על האמת ושהצדק ייעשה, עד שכל המדינה תבין מי הפושעים ומי הגיבורה שחפה מכל פשע".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x