שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
רכב

יונדאי חושפת את הדגמים החדשים של 2019

בין הדגמים שמושקים היום נמנה טוסון המחודש - המגיע לארץ עם מספר מערכות בטיחות מקוריות אקטיביות – כולל מערכת המסוגלת להזיז את ההגה באופן עצמאי כדי להימנע מסטיה מנתיב, סנטה פה חדש ויונדאי I20 בגרסה מחודשת

תומר הדר 16:3726.11.18

כלמוביל, יבואנית יונדאי חשפה היום את תכניותיה לשנת 2019. בין היתר צפויים להגיע במהלך השנה הקרובה מספר דגמים חדשים, כולל גרסה חשמלית של רכב הכביש שטח יונדאי קונה, יונדאי אלנטרה חדשה וגרסה ספורטיבית של יונדאי I30 - ה-I30N.

 

יונדאי טוסון 2019 יונדאי טוסון 2019

 

בין הדגמים שמושקים היום נמנה טוסון המחודש - המגיע לארץ עם מספר מערכות בטיחות מקוריות אקטיביות – כולל מערכת המסוגלת להזיז את ההגה באופן עצמאי כדי להימנע מסטיה מנתיב. מחיר הטוסון המחודש יחל ב-150 אלף שקל בגרסתו המחודשת ויגיע עד 183 אלף שקלים לגרסה הבכירה. לצד הטוסון מושק גם סנטה פה החדש - רכב הכביש שטח הבכיר של יונדאי המחליף את הדגם הקיים.

 

יונדאי i20 יונדאי i20

 

 

הסנטה פה החדש משווק בישראל הן בגרסה המצוידת במנוע בנזין בנפח 2.4 ליטרים המפיק 185 כוחות סוס והן במנוע טורבו דיזל בנפח 2.2 ליטרים המפיק 200 כוחות סוס. שתי הגרסאות – בנזין ודיזל – מוצעות עם הנעה קדמית או לסירוגין מערכת הנעה כפולה. בדומה לטוסון, גם הסנטה פה החדש מצויד במערכות בטיחות אקטיביות מקוריות – כולל בקרת שיוט אקטיבית חכמה ומערכת המסוגלת לבלום את הרכב לנוכח סכנה - גם בניעה לאחור. מחיר הסנטה פה מתחיל ב- 250 אלף שקלים לגרסת הבסיס המצוידת במנוע בנזין והנעה קדמית ומגיע עד 275 אלף שקלים לגרסה הבכירה.

 

בנוסף הושקה היום גם יונדאי I20 בגרסה מחודשת. גרסה זו מצוידת במנוע טורבו בנפח ליטר המפיק 100 כוחות סוס. מחיר I 20 המחודשת מתחיל ב 105 אלף שקלים.

 

איפה הכסף שלנו? כלכליסט מציג את ספר התקציב האמיתי

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x