$
משפט

פרסום ראשון

צו הקפאת הליכים לחברת אלבר הנדסה פיקוח וניהול פרויקטים

לחברה חובות בסך 6 מיליון שקל. ביהמ"ש מינה את עו"ד ליאור מזור ואת רו"ח אשר אנגלמן כנאמנים לחברה לתקופת הקפאת הליכים

ליטל דוברוביצקי 10:4525.11.18

בית המשפט המחוזי בחיפה הוציא צו הקפאת הליכים לחברת אלבר הנדסה פיקוח וניהול פרויקטים, שנקלעה לחובות בסך של כ-6 מיליון שקל. השופטת בטינה טאובר מינתה ביום חמישי האחרון את עו"ד ליאור מזור, שותף מייסד במזור בית הלחמי ורו"ח אשר אנגלמן כנאמנים לחברה לתקופת הקפאת הליכים. בית משפט הסמיך הנאמנים להמשיך לנהל את עסקי החברה.

 

מדובר בחברה המבצעת עבודות מתכת ונותנת שירותי הנדסה, ניהול ביצוע פרויקטים ועוד, בין היתר עבור חברות מהמובילות במשק ובין היתר בתי זיקוק בחיפה, מספנות ישראל וחברת החשמל. במסגרת בקשת הקפאת ההליכים טענה החברה ומייסדה ניזאר תלחמי באמצעות עו"ד תחסין עוואד, כי המצב אליו נקלעה נובע מגורם אחד ויחיד והוא - החברה ובעליה נפלו לקורבן לעוקץ.

 

נטען כי המחאות של החברה פוזרו ללא אישורה לגורמים שונים בסכום של כ-4 מיליון שקל לצדדים שאינם קשורים לפעילות העסקית שלה וכי הוגשה תלונה למשטרה בעניין כנגד הגורם שלטענתם ביצע לכאורה את המעשה.

 

עו"ד ליאור מזור עו"ד ליאור מזור צילום: יח"צ

 

"במהלך תקופת קיומה של החברה ביצעה מאות פרויקטים מבלי שתהיה למי ממזמיני העבודה טענה כלשהי. בחודש האחרון החברה זכתה במכרז עם חברת החשמל בהיקף של 3 מיליון שקל וחשוב לציין כי שעה שזכתה החברה במכרז השקיעה כסף רב כדי שתוכל לבצע את המטלות הכלולות במכרז. חברת החשמל התקשרה עם החברה וזאת חרף מצבה הכלכלי הקשה ובזמן שנודע לה כי החברה עומדת להיכנס להקפאת הליכים, ובכל זאת אישרה את ההתקשרות עם החברה", טענה החברה.

 

בית המשפט הורה לנאמנים לגבש תוכנית הבראה לחברה וכן לגבש הצעה להסדר נושים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x