$
משפט

פרסום ראשון

הוארכו התנאים המגבילים שהוטלו על ניר חפץ

התנאים שהוטלו על עד המדינה בפרשת בזק היו אמורים לפוג ב-23 בנובמבר; לפי הסכמות עם משטרה, חפץ ימשיך להיות מורחק ממשרדי הממשלה ויציאתו מהארץ תעוכב עד ל-20 בפברואר

ליטל דוברוביצקי 12:5412.11.18

הוארכה תקופת המגבלות שהוטלו על עד המדינה ניר חפץ, שימשיך להיות מורחק ממשרדי הממשלה ויציאתו מהארץ תעוכב עד סוף פברואר 2019 - כך נודע ל"כלכליסט".

 

התנאים המגבילים שהוטלו על חפץ, אחד מעדי המדינה בתיק בזק ולשעבר יועץ התקשורת של משפחת נתניהו, ימשיכו להיות בתוקף עד 20 בפברואר הקרוב. זאת לפי ההסכמות אליהן הגיעו המשטרה וניר חפץ המיוצג על ידי עו"ד אילן סופר.

 

חפץ נעצר ונחקר לראשונה בחודש פברואר בתיק 4000 וכשבועיים לאחר מעצרו חתם על הסכם עד מדינה. במרץ 2018 שוחרר חפץ בתנאים מגבילים על ידי בית המשפט ובמסגרת התנאים הוסכם כי חפץ יתייצב במשטרה על פי דרישה, יפקיד דרכונו במשרדי היחידה, יורחק ממשרדי ממשלה ולא יצור קשר עם כלל המעורבים בפרשה.

 

כמו כן סוכם על התחייבות עצמית בסכום של 100 אלף שקל וערבות צד שלישי בסכום של 100 אלף שקל. התנאים המגבילים על פי ההחלטה המקורית של בית המשפט היו בתוקף עד לתאריך 23 בנובמבר הקרוב.

 

אתמול הגישה המשטרה באמצעות עו"ד גרנות גבאי בקשה להאריך את התנאים המגבילים. "לאור העובדה כי מדובר בפרשה מורכבת ומסועפת אשר חקירתה טרם נסתיימה, בית משפט מתבקש להאריך את תוקף התנאים המגבילים לרבות צו עיכוב יציאה מן הארץ ב-90 יום נוספים וזאת עד 20 בפברואר 2019", נכתב. כאמור, הצדדים הסכימו על הארכת התנאים.

 

ניר חפץ ניר חפץ צילום: אוראל כהן

בטל שלח
    לכל התגובות
    x