שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
משפט

פיצול במשרד של עו"ד וינרוט: עמית חדד פורש ומקים משרד חדש

חדד פורש עם עו"ד אריאל רוט ועורכי דין נוספים ומקים את משרד "חדד, רוט ושות'". שלושת בניו של עו"ד יעקב וינרוט שנפטר לפני כחודש, יחיאל, דובי וזאב וינרוט ימשיכו במשרד המקורי

שירות כלכליסט 10:5504.11.18

עו"ד עמית חדד פורש ממשרד וינרוט ומקים יחד עם אריאל רוט ועורכי דין נוספים את משרד "חדד, רוט ושות'". שלושת בניו של עו"ד יעקב וינרוט שנפטר לפני כחודש, יחיאל, דובי וזאב וינרוט, ימשיכו במשרד המקורי.

 

 

 

חדד ייצג ביחד עם יעקב וינרוט את ראש הממשלה בנימין נתניהו. לאחרונה זכה בבג"ץ שאיפשר את מועמדותה וריצתה לניצחון בבחירות לעיריית חיפה של עינת קליש-רותם. לקוח נוסף של חדד הוא בועז הרפז.

 

מימין עו"ד עמית חדד ועו"ד יעקב וינרוט ז"ל מימין עו"ד עמית חדד ועו"ד יעקב וינרוט ז"ל צילום: עמית שעל

 

 

למשרד החדש, מלבד חדד ואריאל רוט, פורשים עורכי הדין תמר פולק, אליהו וייס, נועה מילשטיין ואביחי יהוסף.

 

חדד הגיע למשרד וינרוט אחרי התמחות אצל שופט בית המשפט העליון אדמונד לוי. ללימודי משפטים הגיע לאחר שעזב את לימודיו בטכניון. במספר דירוגים נבחר כעורך דין צעיר בעל עתיד מבטיח. לאחר עזיבת עורכי הדין ירון קוסטליץ ועודד גזית, הפך חדד ליד ימינו ובן טיפוחיו של יעקב וינרוט. כרבו, מיהר חדד לאמץ את ההזדהות היצירתית עם לקוחותיו.

 

עו"ד אריאל רוט הינו בעל תואר ראשון במשפטים, והתמחה במשרד ד"ר י. וינרוט ושות', בתפקידיו הקודמים כיהן כמנכ"ל בחברות מרכזיות במשק, וכן כדירקטור במספר חברות מובילות בישראל. היה השותף המנהל בפירמה בשנים האחרונות.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x