שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
משפט

עמית פולק מטלון מציגים: משרתם של שני נדל"ניסטים

משרד פולק מטלון ייצג את קבוצת גבאי שנבחרה לרכוש חברה בהקפאת הליכים. אלא שהמשרד דרש בתיק אחר לפסוק נגד גבאי - ופוטר

ענת רואה 08:3121.10.18

זרוע אחת מסייעת והשנייה מנסה לחבל? זה בדיוק מה שקרה בשבוע שעבר לקבוצת הנדל"ן אלי גבאי מול משרד עורכי הדין שלה עמית פולק מטלון. ל"כלכליסט" נודע כי כתוצאה מכך פוטר משרד עורכי הדין והפסיד עבודה על פרויקט נדל"ן גדול בהוד השרון.

 

עמית פולק מטלון נחשב לאחר המשרדים הגדולים בארץ. בשנה האחרונה ליוותה מחלקת הנדל"ן של המשרד פרויקט בנייה של קבוצת גבאי בשרון, שנמצא בראשיתו. לפני כשבוע וחצי, וימים בודדים אחרי שקבוצת גבאי נבחרה על ידי בית המשפט לרכוש את חברת הנדל"ן שנקלעה להקפאת הליכים, יעקב אלעזר, הגיש משרד עמית פולק מטלון בקשה בהולה לבית המשפט לבטל את הזכייה של גבאי ולהעדיף לקוח שלו, שהמשרד טען כי הוא מוכן לשלם סכום גבוה יותר.

 

אלי גבאי ועו"ד ארז חבר. קבוצת גבאי נדהמה מהמהלך אלי גבאי ועו"ד ארז חבר. קבוצת גבאי נדהמה מהמהלך צילומים: רועי בר, אוראל כהן

 

 

הלקוח של המשרד הוא חנן סלנסון ואת ההתנגדות החריפה לזכייה של גבאי הגיש בשמו עו"ד ארז חבר, שותף בעמית פולק מטלון. עוד נודע כי קודם להגשת ההתנגדות הופיעו עורכי דין ממחלקת הנדל"ן של המשרד לפגישות עם הדיירים מהתיק של חברת יעקב אלעזר. עורכי הדין ניסו לשכנע אותם לחזור בהם מתמיכתם בגבאי.

 

קבוצת גבאי נדהמה מהמהלך, ובתוך זמן קצר כבר שוגר מכתב חריף למשרד ובו נמסרה לו הודעה כי הוא מפוטר. בסופו של דבר המהלך של עו"ד חבר לא הצליח, והשופטת איריס לושי עבודי דחתה את בקשתו הבהולה וסירבה אפילו לקבוע דיון דחוף כדי לדון בה.

 

ממשרד עמית פולק מטלון נמסר בתגובה: "משרדנו מלווה משפטית את פרוייקט "המייסדים" בהוד השרון. יזמי הפרוייקט, קבוצת צברים וקבוצת אס.די. אן, שכרו את שירותי המשרד לפני למעלה מעשר שנים. קבוצת גבאי הצטרפה לפרוייקט רק לאחרונה.

 

"בכל הקשור לפרוייקט מייעץ לקבוצת גבאי משרד עו״ד אחר. קבוצת גבאי לא שכרה את שירותי משרדנו ולכן גם לא יכולה להתיימר ״לפטר״ אותנו.

 

"בעניין אחר לגמרי, מייצג משרדנו לקוח אחר המתמודד כמציע בהזמנה להציע הצעות לרכישת נכס. חברת גבאי מתמודדת אף היא. ביה״מ המוסמך טרם אישר את זהות הזוכה. ניסיונה של חברת גבאי להלך אימים על משרדנו על מנת לנסות ולפגוע בטיפול הנחוש והנאמן שמשרדנו מעניק לאותו לקוח ולנסות לזכות ביתרון פסול בהליך, נדחה בשתי ידיים".

 

מקבוצת גבאי לא נמסרה תגובה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x