$
משפט

המשטרה רוצה להקפיא 1.25 מיליון שקל שמצאה בכספת של איש העסקים סעיד עפיפי

עפיפי, בעל השליטה (75%) בחברת סיטי לדור מנצרת, נעצר השבוע במסגרת חקירת פרשת השוחד במשרד התחבורה. על פי החשד הוא שילם כספים לקבלנים שבנו את ביתו של בכיר במשרד התחבורה בתמורה לקידום האינטרסים העסקיים שלו ושל מקורביו

תומר גנון 20:1509.10.18

פרשת השוחד במשרד התחבורה: המשטרה מבקשת מבית המשפט להקפיא כ-1.25 מיליון שקל במזומן שמצאה בכספת של איש העסקים סעיד עפיפי במהלך חיפוש שנערך בביתו. ביחידה הארצית למאבק בפשיעה הכלכלית מבקשים להמשיך להחזיק בכספים לצורך חילוט אפשרי בעתיד.

 

 

עפיפי, בן לאחת המשפחות העשירות והמוכרות במגזר הערבי המתגורר בנצרת עלית, חשוד במתן שוחד לבכיר במשרד התחבורה ששמו אסור לפרסום. הוא נעצר ביום ראשון, ובית משפט השלום בראשון לציון האריך את מעצרו עד מחר לאחר שקבע כי חומרי החקירה מבססים חשד סביר לעבירות המיוחסות לו.

 

 

אילוסטרציה אילוסטרציה צילום: shutterstock

 

 

על פי החשד עפיפי, בעל השליטה (75%) בחברת סיטי לדור מנצרת העוסקת על פי רשם החברות בתחום הבנייה, נתן טובות הנאה לבכיר במשרד התחבורה בתמורה לקידום ענייניו ומקורביו, ובהן חברות שאיתן יש לו קשרים עסקיים. בין היתר חוקרת המשטרה חשד שעפיפי שילם כספים לקבלנים שבנו את ביתו באזור ירושלים של הבכיר במשרד התחבורה.

 

קבוצת עפיפי מנצרת, שבבעלותה חברת ההסעות מצפון הארץ "נצרת", מנוהלת כיום על ידי הדור השלישי והרביעי של המשפחה. החברות שבבעלותה עוסקות מלבד תחבורה, גם בתיירות, טכנולוגיה, מלונאות ונדל"ן. סנגורו של עפיפי, עמרן חטיב, אמר בדיון הארכת מעצרו כי לחברה שבשליטת עפיפי אין קשר למשרד התחבורה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x