שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
משפט

נתניהו אחרי החקירה: "לא רק שאין בשר, אין אפילו עצם"

ראש הממשלה נחקר היום במשך כחמש שעות במעונו בירושלים. לאחר החקירה נמסר מטעמו: "גם הפעם ראש הממשלה ענה על השאלות שנשאל בביטחון מלא, מתוך ידיעה ברורה שלא היה כלום ולכן גם לא יהיה כלום"

ynet 14:2405.10.18
ראש הממשלה בנימין נתניהו נחקר היום (ו') בפעם ה-12 במעונו בירושלים. בתום החקירה, שנמשכה כחמש שעות, פורסמה הודעה מטעמו ובה נכתב: "עכשיו, אחרי החקירה ה-12, כבר ברור סופית שבחקירות ראש הממשלה לא רק שאין בשר, אין אפילו עצם".

 

החוקרים הגיעו למעון ראש הממשלה בירושלים מעט לאחר השעה 9:00 וסיימו את החקירה לפני השעה 14:00 בצהריים. מטעמו של נתניהו נמסר לאחר החקירה: "גם הפעם ראש הממשלה ענה על השאלות שנשאל בביטחון מלא, מתוך ידיעה ברורה שלא היה כלום ולכן גם לא יהיה כלום".

 

ממשטרת ישאל נמסר כי "החקירה מתנהלת בליווי ופיקוח של פרקליט המדינה ובאישור היועץ המשפטי לממשלה".

 

החקירה הקודמת של נתניהו נערכה ב-17 באוגוסט. אז חקרו אותו אנשי רשות ניירות ערך והמשטרה בפרשת "בזק-וואלה" המכונה תיק 4000. החקירה נמשכה אז ארבע שעות. פרט לנתניהו נחקר אז גם בעלי בזק לשעבר שאול אלוביץ'.

  

תיק 4000 עוסק במערכת היחסים שבין נתניהו לאיש העסקים אלוביץ'. לפי החשד, קשרי החברות בין נתניהו לאלוביץ' הפכו למערכת יחסים של "תן וקח", וסחפו איתם שורה של מקורבים ובכירים לשורה של חשדות בעבירות שוחד וקבלת דבר מרמה. נתניהו טען אחרי החקירה האחרונה כי הוא בטוח ש"תיק 4000 קרס סופית".

  

היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט התייחס לחקירות ראש הממשלה ביוני בוועדת חוקה בכנסת והבהיר כי המלצות המשטרה אינן מבשילות תמיד לכתב אישום. "יש חוסר הבנה לגבי איך הדברים עובדים. יש המלצות - צריך להגיש כתב אישום? ממש ממש לא".

 

 

בנימין נתניהו בנימין נתניהו צילום: אלכס קולומויסקי

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x