שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
רכב

ב.מ.וו חשפה את מכונית הקונספט האוטונומית שלה; מבטיחה: ייצור מ-2021

פנים המכונית, שנקראת iNext, מעוצב כך שיזכיר את הנוחות של חדר. המושבים, הקירות ואפילו לוח המכוונים מכוסים בבדים מעוצבים. בין המושבים הקדמיים יש מעין שולחן שישמש כמסך מגע

שירות כלכליסט 18:0116.09.18
יצרנית הרכב הגרמנית BMW חשפה את החזון שלה למכונית קרוסאובר אוטונומית חשמלית. המכונית, שנקראת BMW Vision iNext היא כרגע רק בשלב הקונספט, אך בחברה מבטיחים להתחיל בייצור ב-2021.

 

 

 

הקונספט נחשף בתוך בטן מטוס מטען בארבעה שדות תעופה: קנדי בניו יורק, מינכן, סן פרנסיסקו ובייג'ינג, במשך ארבעה ימים בשבוע שעבר. מנהלי החברה הציגו את הטכנולוגיות שנשקלות עבור המכונית, ביניהן בדים רגישים למגע והקרנות אינטראקטיביות. אם כי, כפי שקורה עם כל מכונית קונספט, בשלב זה לא ברור אילו אספקטים או יכולות ישרדו עד לגרסת הייצור.

 

 

הקונספט נחשף בתוך בטן מטוס מטען בארבעה שדות תעופה: קנדי בניו יורק, מינכן, סן פרנסיסקו ובייג'ינג הקונספט נחשף בתוך בטן מטוס מטען בארבעה שדות תעופה: קנדי בניו יורק, מינכן, סן פרנסיסקו ובייג'ינג ב.מ.וו מכונית קונספט אוטונומית iNext

 

פנים מכונית מעוצב כך שיזכיר את הנוחות של חדר. המושבים, הקירות ואפילו לוח המכוונים מכוסים בבדים מעוצבים. בין המושבים הקדמיים יש מעין שולחן עם בסיס מתכתי וחלק עליון מעץ.

 

 

 ב.מ.וו מכונית קונספט אוטונומית iNext

 

מהנדסי החברה עובדים על טכנולוגיות שיאפשרו למשטח העץ של השולחן לשמש כמסך מגע. כיום, הנהגים במכוניות BMW יכולים לכתוב אותיות עם האצבעות שלהם על משטח פלסטיק. נוסעי מכונית ה- iNext יוכלו כנראה לכתוב אותיות ולצייר צורות על הבדים המונחים על המושבים.

 

 

 ב.מ.וו מכונית קונספט אוטונומית iNext

 

מנהלי BMW הציגו גם טכנולוגיית הקרנות שמאפשרת למשתמש להחזיק כרטיס מיוחד שמשמש כמעין טאבלט. תמונות, אליהן המשתמש יכול להגיב, מוקרנות מלמעלה על הכרטיס, שניתן להזיז תוך כדי תנועה.

 

עם זאת, אחד הנושאים המרכזיים בעיצוב היא שהטכנולגיה תהיה בלתי נראית ככל האפשר, ובצורה כזו פנים המכונית אמור להיות נוח ומרגיע ככל האפשר. כשהמכונית תהיה במצב של נהיגה אוטונומית, ההגה מתרחק מהנהג והפדלים של הגז והבלם שוקעים לתוך הרצפה. משענות הראש של המושבים הקדמיים מתקפלות אחורה כך שהנוסעים יכולים לדבר בותר קלות אחד עם השני.

 

 

 ב.מ.וו מכונית קונספט אוטונומית iNext

 

איפה הכסף שלנו? כלכליסט מציג את ספר התקציב האמיתי

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x